Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. Geçmiş olsun.

2. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. Midemden doku örneği alınacak. Sana söz verdim, biliyorum ama gerçekten elimde olan sebepler değil. Her şey şu sıralar aksi gidiyor ve üst üste geliyor.

3. MaXiMuS

MaXiMuS User

Geçmiş olsun toprağım :(
    endoskopiye benimde girmem lazım :( geçen hafta bende çok tahlillere girdim endoskopi için zaman bulamadım en kısa sürede gidecem :( geçmiş olsun tekrardan

4. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. Sağlığım iyice kötüye gidiyor. Hormon bezlerimde sorunlar var. Doğru şekilde üretim yapmıyorlar. Yaşam boyu kullanacağım bir çok ilacım olacak gibi bu tedavi sonrasında.

5. MaXiMuS

MaXiMuS User

Üzüldüm :( 2 yıldır mide sorunu çekiyorum bende çok kötü bir durum :(

6. Bendede stresten her nefes alışımda akciğerimi göğüs kafesim eziyor gibi oluyor.

Sıkışıyor yani :D

7. Hiç haberim yok :(

Kendim yaşamasam da mide rahatsızlığının nasıl bir şey olduğunu biliyorum yanımdaki insanlardan.. İlaçlarla yaşamak berbat bir şey. Benim de sağlığım hiç iyiye gitmiyor dürüst olmak gerekirse. Benim de iyi huylu tümörden yakın zamanda haberim oldu. Hepimiz bunlarla yaşamaya çalışıyoruz, olabildiğince :(

Geçmiş olsun.

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Nerelerdesin mübarek ? :) Konuyu hareketlendireyim dedim. :D

anakin5555 bunu beğendi.
  9. anakin5555

anakin5555 User

iyi etmişsiniz oyuna dalınca eski dostlarınıda unuttu :(

10. Aliens

Aliens User

İzmir'e mi geldin? Buradaysan yarın görüşelim.
    Olur mu öyle şey? Sadece bazı sebeplerle artık foruma girmiyorum/ender giriyorum.

anakin5555 bunu beğendi.
  11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Evet 11 Kasım'dan beri Seferihisar'dayım. :D Öncelikle sağlıklı bir iletişim lazım. :D Bir aksilik olmazsa Pazartesi saat 20:00 civarında girmeye çalışırım. :)

Edit : Skype'den birşeyler yazdım. :)

Son düzenlenen: 4 Aralık 2017
    anakin5555 bunu beğendi.
  12. Aliens

Aliens User

PC bozuk, ne yazdıysan TR4 - Rigel ismine mesaj olarak yaz, yoksa görmem pek mümkün değil.

anakin5555 bunu beğendi.
  13. anakin5555

anakin5555 User

yaşayan efsane bir olayımda bende pek giremeyecem ozaman :D

14. Aliens

Aliens User

Hayırlı olsun. Sonunda hedefine ulaşmışsın. :) Eski ekip olsa bende sohbete girerdim ama ne yazık ki kimse kalmadı bizim ekipten.

15. DraydiBoy

DraydiBoy User

X1 İle kestiğim Saygılı, Çılğın, Nazik bir oyuncu :p:p:p:p arada x2 de karıştırıyordum tabi :D:D

16. Aliens

Aliens User

He, he. :confused: Bunu R-310 ile kestiğim Cyborg oynayan (çabalayan) zatı muhterem kişi mi söylüyor? :cool: Hani değerini bil, gemimde elit olmayan hiçbir şey yokken sırf senin için credilik bir roket satın aldım, cidden değerini bil yani. ;)

Edit: Bu cevabımın üstüne halen düşünüyorsan buradan sana selam olsun.
    ;) Artık sözümün üstüne söz demem. Haydi eyvallah!

Son düzenlenen: 19 Mart 2018
  17. DraydiBoy

DraydiBoy User

Keşke attığımız vs de daha detaylara yer verseydin ;) kestiğin doğru fakat 5 kere vs attık 1 kereçik o da benim hatam peti açmadım :(

18. Kadirbeyden selam olsun rigel reis :)))

19. EFRASİYAB

EFRASİYAB User

senin varya yazı tipini yerim. tr4 ten selamlar :p

20. Aliens

Aliens User

Teşekkür ediyorum. :)
    Tanıyamadım?