Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Çok geçmiş olsun, en kısa zamanda iyileşin.
    Çok üzüldüm bu duruma

2. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim, sabahtan beri böyle. Ne kusturtuyor ne rahatlıyor. Hep aynı iğrenç his var. Neyse, kafa dağıtmak ve ilgimi oraya vermemek istiyorum.

Sen ne yapıyorsun başka?

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yarın erkenden bir denem sınavım var ona gidip gitmemek hakkında düşünüyordum:rolleyes:

4. Aliens

Aliens User

Ben nedense seni yaşlı sanıyordum. :D Deneme sınavı dediğine göre eh, orta şekerden bir kaç tık daha az yaşın var. :D

Sınavına git, dersini çalış. Asla kendi hayatını iki üşengeçliğe değişme.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yüksek lisans için bir sınav öğlen gidicem :)
    Nedense kendimi hep olduğum yaştan daha büyük bir zihin yaşında görmüşümdür garip

6. Aliens

Aliens User

Bende öyle. Her ne kadar deli dolu görünsem de hep yaşça büyüklerle iletişimim kalıcı oluyor. Ruhum ölmüş sanırım.

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bunu diyen insanların içerisinde kendine hep çocukca gelen ama elinde şans olsa anında yapmak isteyeceği delilikler vardır :D
    Örnek ben :D
    Şu deliliği yapsam ne kadar eğlenirdim diyorum, ama çocuk musun diyor bir yanın hep.

8. Aliens

Aliens User

Oğlak olabilir misin demeden yapamıyorum. :D En azından Yükselen-Alçalan-Ay Burcu da olabilir. :D Ama bir Oğlak'lık var sende ya. :D

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Ay burcu mu, o da ne ? Oğlak değildir burcum :)
    Benim burcumun hep duygusal olduğun söylerler.

10. Aliens

Aliens User

Yengeç veya Balık. -.-
    Ve doğum saatin ve dakikanı biliyorsan yada yaklaşık olarak yani sana hepsini döyleyebilirim.

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Inanın sadece günü biliyorum :D

12. Aliens

Aliens User

Burcu da sanıyorum bildim. :D Ben bu insancıllığı Balık olanından yana kullanıyorum. :)

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Doğru Tahmin :D

14. Aliens

Aliens User

Seni yapış yapış ama leziz balık! :D Ben keçiyim yani Oğlak. :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Nedense normalde hiç yemek ayrımı yapmayan ben balık yemeklerin hiç sevmem :D

16. Aliens

Aliens User

Bir kere o attığın resim gerçek dışı. :D Balinalar büyük olsa da boğazları portakal kadar. Tek Katil balina ile İspermeçet balinası bir insanı yutabilecek boğaza sahip. :D

İkincisi, ben bayılırım, sen karşına çıkarsa bana yolla. :D Gerçi ben aşçıyım, kendime çok güzellerini yaparım. :D

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Resimdeki GDO'lu balına :D
    Çok merak ettim bu bilgileri nerden öğrendiniz ? :D
    Biyoloji'ye meraklısınız galiba ;)
    Çok lezetli yemekler yaparım bende ama, zorunda kalmadıkça hiç yemek yapmam :D

Son düzenlenen: 16 Aralık 2018
  18. Aliens

Aliens User

Bilojiye merakım yok ama Biyoloji'ye var. :) Evet, okulda birinciydim o konuda. Ben araştırmayı çok seven bir insanım. :D Deli gibi de kitap okurum. Sanıyorum oradan geliyor. :D Ooo, yemek mi? Pişir de bir eleştirelim seni. :D

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Biyoloji'ye tabikide :D , klavye düzenin değişmek zorunda kalıyorum bazen ard arda yapınca yazı yazma iptal oluyor :)
    Master chef Murat olurum bir bakmışsınız :D:D
    Önce usta aşçımız göstersin yeteneklerini :D
    Ben şu haftalık raporlara eklemleri yaptıktan sonra çıkayım.

Iyi geceler.

Son düzenlenen: 16 Aralık 2018
  20. Aliens

Aliens User

Selam Paradoşella. :D

.Paradoks. bunu beğendi.