Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Evet, şansa bağlı tamamlanmış kapının parçası çıkarsa, seyirde ve sistem günlüğünde gözükmeyebiliyor.

2. Aliens

Aliens User

O halde ben çok şanssızım. :D Parçasız Kronos'a parça vermedi. :D

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Yalnız değilsin, aynı durumu yaşadım.

4. Aliens

Aliens User

Sen benim aklımı koru. :D Beni nasıl Artemis ile karıştırabilir, anlamadım. :D Uyarınız için teşekkür eder, verdiğim rahatsızlık içinde özür dilerim efenim.
    Ah, ah. Diyorum kalplerimiz bir diye. :D Şimdi görünen o ki kaderler de birmiş. :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Manitu

Manitu Guest

Üyemizin sitemi sizin bir üstte attığınız şu mesaja bence;
    Sonraki mesajındaki şu ifade '' Tabi en üst düzey yetkili olan sizsiniz'' bence onu gösteriyor. Artemis ile ironi yapıyor :)

6. Aliens

Aliens User

Sanmıyorum çünkü bana sıraladığı sözler sanki görevliymişim gibiydi. :) Yani artık konulara yazıp yardımcı olmakta suç oldu.

7. Kusuruma bakmayın tekrardan. Sizin görevli olduğunuzu düşünmüşüm. Bir karışılıklık oldu.
    Patlayacak birini arıyordum. Piyango size vurdu :)

8. Manitu

Manitu Guest

Aliens sen haklıymışsın :D PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM yetkililer olarak bizler sizin için buradayız ve konuda bahsettiğiniz lag problemi rapor edilmiştir fakat elimizden başka da bir şey gelmiyor. Gerçi gerekli cevaplar diğer konularda verilmiştir bu odayı çok fazla dağıtmanın anlamı yok :) Hayırlı geceler efenim sizlere :)

9. Aliens

Aliens User

Sorun değil. :) Sanırım yazım şeklimden ötürü çok kafa karıştırıyor. :) İyi geceler.
    Eee, şekerim... :D :D :D Aliens her zaman haklıdır. :D

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Dargın mıyız ? :D

Benim konuya hiç uğramıyorsun. :)

Spinaci bunu beğendi.
  11. DraydiBoy

DraydiBoy User

öhöö öhöö merhabaaaa :rolleyes:

12. Aliens

Aliens User

Merhabalar. :)

13. DraydiBoy

DraydiBoy User

nasılsın Yaşayan forum efsanesinden olan x kişisi

14. Aliens

Aliens User

İyiyim teşekkür ederim; sen nasılsın: Forum Kontu olan 'Y' kişisi?

15. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Anlaşılan bana dargınsın :eek::confused.: yazdığım mesaja cevap bile vermiyorsun. o_O:(

16. DraydiBoy

DraydiBoy User

İyi iyi bu arada Sizin gibi Efsane Birini Yeni Konumda Yorumlarınız Görmekten Hoşnut olurum efenim bekliyrum :p(imzamda başlık adı)

17. Aliens

Aliens User

Orayı sohbete çevirmek istemedim. :)

P.E.T.'e önem veriyorum. :D O sebeple bazı noktalarda orta seviye bir gemiden dahi güçlü. :D Behemoht ve Invoke'ye 200.000 üstü vuruyor. :D

Minerva bunu beğendi.
  18. ateistkeci

ateistkeci User

Hocam senin önem vermekten de öte bir şey ya

Baksana benim yavruma bir de senin ikinci gemine

19. Merhaba arkadaşlar.

20. Minerva

Minerva Guest

Bu şey gibi olmamış mı ya küçük gemilerle başka oyuncuların P.E.T.'i gibi takılmak ama daha güçlüsü :D

RelaxAta ve .Paradoks. bunu beğendi.