Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Hahahaha, çok iyi yakaladın; aynen öyle gibi oldu. :D Hiç unutmuyorum: 5-3'te 9 Iris 30 küsur Ar-Ge'li bir gemiyle benim P.E.T.'i VS attırdım. P.E.T. adamı bildiğin kesti. :D O gün ondan korkmaya başladım işte. :D

Minerva bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Frankenstein'ın canavarı gibi Aliens'ın P.E.T.'i :D dosta güven düşmana korku salacak :D

Soldier*Doctor, RelaxAta ve Aliens bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Allah iyiliğini versin; gece gece çok güldürdün beni sende gülesin. :D Evet, canavar oldu bildiğin. :D

Bu arada; hazır denk gelmişken; nasılsın, keyfin iyidir umarım? :rolleyes:

Minerva bunu beğendi.
  4. Minerva

Minerva Guest

Sevindim açıkçası birilerinin yüzünü güldürebildiğimize :D

Hayatın genel yoğunluğu, yorgunluğu dışında iyiyim efenim, sizleri sormalı :)

Soldier*Doctor ve RelaxAta bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens User

Bende çok iyiyim; teşekkür ederim. :) Hayatın getirdiği gündelik yorgunluklarla meşgulüm.
    Bu arada sizden varsa bir film ve müzik önerisi alabilirim. :p

6. Minerva

Minerva Guest

Gündelik yorgunluklardan başka derdiniz de olmasın :)
    Öneri istendiğinde ben hep izlediğim/dinlediğim her şeyi unutuyorum ya. Film olarak eğer izlemediyseniz Gattaca olabilir, güzel ama nispeten kıyıda köşede kalmış bir film. Predestination da nispeten biraz kafayı yakan bir film :) Müzik olarak da bu ara Led Zeppelin - Immigrant Song ile Billie Eilish'in akustik şarkılarına kafayı takmış durumdayım. Ocean Eyes'ı Alicia Keys ile beraber söylediği versiyonu dinledim dün, öneririm :)

Soldier*Doctor ve RelaxAta bunu beğendi.
  7. Aliens

Aliens User

ÈrroR_™ hiç uğramaz oldunuz; hiç yazmaz oldunuz. Nasılsınız efenim? :)

Sizi çok özlemişim...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2020
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. Kaç defa konuna yazdım ; küsmüyüz diye hiç cevap bile vermedin. :) Sende arada benim konuya uğra sohbet edelim. :D

NOT : Bu hesabımı unutmuşum aklıma gelmişken gireyim dedim. :D Aslında diğerini kullanıyorum. :)

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Bende ozledim ,gelip bakıp kaciyorum gormedim ki :) iyiyim sen nasılsın okul-is nasil gidiyor var mi gelisme neler yapiyorsun.
    Ayrica da sanirim oyunu son surat oynamaya devam ediyorsun ,acip bakiyorum ,oyle geri kalmisim ki nerden baslasam ne yapsam bulamiyorum :p bonusu alip cikiyorum napayim :rolleyes:

10. Aliens

Aliens User

Aslında şaşılacak bir şey yok. Prometheus'ların yoksa ilk olarak onları tamamla. Varsa x-7 haritasında yavaş yavaş CPU biriktir. Sonrası zaten kendiliğinden geliyor. :) Tek Modüllerde eksiklerin var; onu da her etkinliği yaparak (Modülleri almak kolay) tamamlarsan bir şeyin kalmaz. :)
    Eh, artık sık sık gel de sohbet edelim yahu. Gerçi eskilerden pek kimse kalmadı ama olsun; yenilerden de tıpkı eski tayfanın olduğu kalitede insanlar gelmeye başladı. :)
    Okulum şükür ki bitti. Şimdi nasipse ya askerliği aradan çıkaracağım yada önümüzdeki ay bir yerle görüşmem olacak; orada işe başlayacağım. Senin hayatın nasıl gidiyor bakalım; var mı bir yaramazlık?
    Estağfurullah; ne küsmesi? Olur tabii, ederiz. :)

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ne bileyim o_O:eek: Konuna ve bir kaç yerde alıntı yaptım yazdım hiç cevap vermedin. :) Her zaman beklerim. :D

12. Delly43

Delly43 User

Hanımefendi bi çay içer miyiz

13. Profilinizdeki yazı baya eskiden kalma olmalı." @.BEYAZ. Olur mu ya? Şaka yapıyorum, sen bizim forumumuzun hızlı gencisin. =D Asıl @GÖÇEBE'nin içi geçmiş. :D " Peki hikayesi ne? :D

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Ömer öldün mü ömer :D :D Ne yapıyorsun Ömer :D Karanlıklara dalmadan bir uğrayayım dedim nörüyon ? :D

15. Aliens

Aliens User

Ne ölmesi; daha değil. :) Ne yapayım, geçinip gidiyorum; seni sormalı? Karanlıklara girme; aydınlıkta kal.

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Benim işim karanlıklarda ömer reis :D Karanlıh adamım ben :D

Şaka bir yana ne olsun be hacı Matematik vs ile uğraşıyorum yazılım geliştirme , planlar planlar tabii sonrasında Almanca öğrenecez , ingilizceyi iyi hale getirecem öyle işte uzun soluklu planlar işte :D

17. Aliens

Aliens User

Umarım istediğin planları gerçekleştirirsin Darth Dodge.
    Zamanla sizinde böyle olacak. :) Bende başladığımda her yeni başlayan gibi içerik bakımından iyi değildim. :)
    Görmen lazım; çok inat ettim. Demaner'den 1.000.000 RB-214 topladım. 7 Protokol (ihtiyacım yok), 130.000 PLT-2021 ve 400.000 Uridium (sadece 20.000 çıkanlar) kastım. Çıkan EE'lerle de bir adet Zeta açtım. Ama inan burnumdan geldi mi; geldi.

Son düzenlenen: 22 Şubat 2020
    _DODGE_ bunu beğendi.
  18. ateistkeci

ateistkeci User

Ve üstüne az önce yine bi 50k aldın yok hilesi var sende bunun kabul etmiyorum bir şeyler var :D

19. Aliens

Aliens User

Üstüne 5k da aldım. :D En son attığım resmi gördün mü? :D dfsdghfg

20. ateistkeci

ateistkeci User

Gördüm az önce :( hile var işte hile bak kesin hilesi var bunun sende