Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Eskilerden pek kalan yok sanırım. :D Görev yaptığım döneme denk gelenler hatırlayabilir sanırım. :D :) Ben ara ara girip bakınıyorum ne var ne yok dıye :) :D Valla ne yalan söyleyeyim ben sadece amaçsız bir şekilde skylab sevkiyatı yapıyorum satıyorum. Günlük giriş şeylerini alıyorum işte o kadar. :D Bakalım bir umutla Web Unity Player olayını bekliyorum. Başarılı olunursa belki dönüp birşeyler yaparım yoksa gemi ve ekipmanlar pas tutacak. :D :)
    Ömer bana pek pas vermiyor cevap vs yok. :D
    Eskisi kadar sık olmasa da ara ara uğruyorum. :)

En son ban yediğini biliyorum ne zaman açılacağını bilmediğim için olabilir. :D

2. Valla ne olsun muhtemelen bu ay sonunda askere gidebilirim planlarda bir değişiklik olmazsa. Yazılımda fena değilim açıkçası fakat hala pürüzler var , bir işede girmem lazım iş yoksada askere gideceğim yani dediğim gibi. Mühendisliğe tamamlamayı deneyecem bakalım neler olacak sınavdan istediğim sonuçları alamadım pek iç açıcı sonuçlar gelmedi öyle yani uğraşıyoruz hayat devam ediyor.

Forumda bann yemem yada yememem pek umurumda değil açıkçası oyunda fazla fazla sevmeyenim var zaten :D :D tatile çıkıyorum modlar saolsun yazıyor 1-2 hafta kafa dinliyorum :D chattende yazıp sövüyorlar chatide bannlatıyorum valla bannlı olmak nimettir gereksiz insanlarla uğraşmıyorsun :D :D

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Ömer cok mesgul acayip rutbe yapmis masallah diyelim :p benim o kadar vaktim yok ,kapilarim acik ama gelip bir iki bolum anca yapabiliyorum....Gecmise mazi ...hatirlansak hatirlanmasak ne ola ki bos isler , bu indirmeli sistem iyi gibi arada donuyor kitleniyor ama duzelecek gibi guncellemelerle, arada kafa dagitmak icin kapı iyi geliyor bana hele su kışın pandemi de ısınırsam kapilara devam edecegim.Ekipman isi zor bir sürü yenilik gelmis klansiz tek bunlarin ustesinden gelmek zor boyle kalir anca az rutbe kasarim yani.

Degistiremeyecegin seyler icin fazla sinirlerini yipratmaya degmez keyfine bak,insallah olur muhendislik ,hayatin gercegi iyi bir is, iyi bir yasam gerisi bos, bol sans dilerim :):rolleyes:

4. Viraaa

Viraaa User

aliens kimdir? butun gun find capital observe attitude kovalayan butun gununu pc basinda geciren biridir.

5. Aliens

Aliens User

Peki bunda sizi ilgilendiren nedir ve burada belirtmenizin sebebi nedir?

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  6. Viraaa

Viraaa User

Dostum ben kendi düşüncemi değil.senin yaptığını yazdım.aliens kimdir sorusunun bende olan cevabı bu.hakkinda başka bisey bilmiyorum.seni sürekli o yaratıkların peşinde görüyorum.aliens kimdir?yukarda yazdigimdir.

7. Valla hayatı akışına bıraktım hiç kasmıyorum bir şey için , eskiden kasardım ama kasmak gereksiz.

Hedef odaklıyız artık , şu Corona döneminde mühendisliği kazansaydım gerçeği pekte hoş olmayacaktı önemli dersler pekte etkili olmayacaktı vardır bunda bir hayır diyorum geçiyorum :rolleyes:

8. abigail

abigail User

Selam Aliens, aynı sunucuda oynamıyoruz gerçi ama seni uzun zamandır orada burada göremiyorum. Nasılsın?

9. Aliens sanırım oyunu birakti diye biliyorum ama tam emin değilim bu arada abigail ismiyle bir tekne yokmuydu ya bir dizide :D Yanlış hatirlamiyorsam

10. abigail

abigail User

diziyi bilmiyorum ama yeryüzündeki en güzel isim bence abigail

köken ibranice, anlamı "babamın neşesi, neşe kaynağı" gibi bir şey

hebrew bible'da davut'un (hz davut, israil kralı davut) karısı. Ayrıca yine bible'da abigail, zeki güzel ve sadık bır kadın olarak tanımlanmış

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2021
    Dontforgetme bunu beğendi.
  11. Kesinlikıle haklısın çokı güzel bir kelime abigail..
    Bahsettiğim abigail isminde ki tekne de bu..

abigail bunu beğendi.
  12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Ne yapıyorsun ? Nerelerdesin ? :) :D

13. TanrıEru

TanrıEru User