Aliens Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

nereye gitin gene kayiplardasin :)discord a bile gelip baktim:D Fransa yolcusumu yoksa:)

2. Aliens

Aliens User

Dincord üye ismin nedir? Sen chate Lavi yaz ben seni görürüm. Bu aralar çok yoğunum, foruma bakamıyorum. Orası daha erişilebilir.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

ayni error ,girdimmi seslenirim:)

4. Aliens

Aliens User

Özeline yazdım, bakarsın...

@-Keskin-
    İşte can yoldaşım, biriciğim Karabaş'ım!
    Aynı yaştaydık. 13 yaşında öldü. :(
    Alttakiler yavruları. 9 yavru. Elimdeki Gölge. En sevdiğim yavru. Hepsi elimde büyüyüp ilk göz açması ve havlaması kucağımda oldu...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2016
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. -Keskin-

-Keskin- User

Böyle bir durum olması büyük bir boşluk hissi veriyordur.Başın sağolsun cidden yürek burkan durumlardan , benim burdan içim acıdı :(

Son düzenlenen: 16 Haziran 2016
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. Aliens

Aliens User

Estağfurullah. Elimden geldiğince bilgi vermeye ve yanlışları düzeltmeye gayet gösteriyorum. Lakin bende bir insanım ve hatalarım olabiliyor. Saüolun güzel mesajınız için.

ÈrroR_™ ve anakin5555 bunu beğendi.
  7. İmzandaki resimi değiştir bence olmamış her seferinde görünce içim kararıyor:D

8. anakin5555

anakin5555 User

önemli değil :)

9. Aliens

Aliens User

Zevk meselesi.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  10. zevksizsin o zaman;)

11. Aliens

Aliens User

Kimseye bunu demeye hakkınız yoktur. Siz birşeyi sevmiyorsunuz diye o şeyi seven kişi zevksiz değil. Ayrıca diğer üyelerimize karşı konuşma üslubunuz neticesiyle asıl zevksiz ve gerekli terbiyeyi alamamış olduğunuz anlaşıldığı için dediklerinizi kaale almıyor ve sizi bu karakterinizle birlikte kınıyorum. İyi edep öğrenmenizi umar, bu üslununuzla hayatta başarılar dilerim.

ÈrroR_™ ve Darion26 bunu beğendi.
  12. Darion26

Darion26 User

Sanırım arkadaşımız ''Zevkler ve renkler tartışılmaz.'' diye bir cümle duymamış.

13. Aliens

Aliens User

Sanırım ahlak kuralları ve toplum bilincini ayrıca toplu İletişim forumları adabını duymamış desek daha doğru.

ÈrroR_™ ve Darion26 bunu beğendi.
  14. Kınamak mı edebiyat yapma edebi senden öğrenicek değilim kelime oyunu yapma o konudan da prim yapmazsan iyi olur herkese hakettiği cevapları verdim zaten bi daha yorum yapmaki yazmak zorunda kalmayalım

15. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sakin olun o begenmis koymus,elestirirken degistirsen daha guzel olur seklinde yaklasmak yerine direk yargilamak kotu sonuc verir ,tartisma ortami yaratir.farkliliklara saygi duymaliyiz.zevkler renkler hakikatten tartisilmaz.ustelik burasi onun konusu:)

16. Aliens

Aliens User

Vermemiş mabut, neylesin mahmut! Allâh bir kişiye edep ve kişilik vermeyince bu şekilde oluyor. Asıl siz kendiniz bana bulaştınız. Birdaha hiçbir şekilde benimle ilgili bir Yorumda bulunmayın. Sizin fikirleriniz kendinizde kalsın. Karşı tarafa yansıtmak zorunda değilsiniz.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. yazdığın sözü tekrarlamak niye anlamını bilmediğin sözleri yazma "Vermemiş mabut neylesin Sultan Mahmut"

18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Yazmayayım yazmayayım diyorumda hem durduk yere imzadaki resimden bilerek ya da bilmeyerek sataşıyorsun sonra mağdur gibi edebiyat yapıyorsun. Neyse yokluğumuzda forum epey başı boş kalmış ama geri dönüşümde yok.

19. yaz sıkıntı yok bu arada mağdur falan değilim

20. Aliens

Aliens User

Boşver şu edepsizi abi. Yazmaya değmez. @-Keskin- gerekeni yapar mısın rica etsem?

ÈrroR_™ bunu beğendi.