Alışveriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CaptainBlack29 tarafından 3 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba oyunda iki adet gemi tasarımı satın aldım fakat hesabımda hangar bölümünde gözükmüyor satın alım işlemini kredi kartım ile gerçekleştirdin sorunla alakalı mail attım bana hesabınıza yazıldı hesabınızda satın aldığınız ürünü görem iyorsanız teknik destekten yardım isteyin yazıyordu

MERHABA Carbonite Diminisher Paketi ve Carbonite Sentinel Paketi satın aldım fakat hesabıma yansımadı lütfen yardımcı olurmusunuz kredi kartı ile satın aldım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2020
  2. supportta yaz.

3. NERDEN YAZIYORUZ AGA

SUPPORTUN MAİL ADRESİ NEDİR

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Ağustos 2020
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun ile alakalı gerekli konu tarafımca açılmıştır. Belirtilen sorun ile ilgili mail adresinize gelmiş olan fatura kaydı ile birlikte Support Takımımız ile iletişime geçiniz. Mailinizde; <payment@service.bigpoint.com> aramasını yapınız. Çıkan faturalardan en son yapmış olan alışveriş faturanızın ekran görüntüsünü de iletmeyi unutmayınız.
    Lütfen tamamı büyük harften oluşan mesaj içerikleri oluşturmayınız.

İyi Forumlar.