Alışveriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve global_cafcaf tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2014-04-02 00:00 Aegis ihalesini kazandım ama Aegis falan gelmedi iki gündür de suport la yazıştım hala gelmedi

2. budakimlan

budakimlan User

Merhaba

hangi sunucuda oynuyorsunuz? aynı zamanda sunucunuzun doğru seçildiğinden emin olun. tüm bu kontrolleri yapınız

3. tamam kardeş emin olurum. hey Allahım ya bir mod heveslisi daha

4. Merhaba ;

Gemi havuzunuzu kontrol ettiniz mi ?

Forumda yetkili kalıbı ile konuşulması yasaktır, bilginize.

Keyifli Forumlar.

5. bittiğinde kazanılanlar kısmı

2014-04-02 00:00:00
    AegisGemiler[35cafcaf35]2.090.040.000

2 gün geçti hala gemi gelmedi, kazandı epostası da gelmedi bundan birkaç gün önce Tecrübe desteğinde de böyle sorun olmuştu supportla yazıştık 2 gün sonra düzeldi bu konu ile ilgilide 2 gündür yazışıyoz sorun hala düzelmedi sadece supportta Alkılıc ilgileniyo başka muhatap olan yok Alkılıç ilede online saatlerimiz denk gelmiyo karşılıklı anlatıp soruna noktayı koyalım o yazıyo ben kaç saat sonra yazıyom yada o benim yazdığımı kaç saat sonra görüyo en son ID numaramı istediler yazdım üzerinden saatler geçti hala bi cevap yok ki zaten ID numaramızı baştan belirtiyoruz kısacası 2 gün oldu Aegis hala yok

6. Support ile iletişim halinde iseniz sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.