Alpha biter mi?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -uA|bhdR* tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Gemi: Goliaht
    Diroit: 4İris(3'ü 6 1'i 4.seviye)4Flax
    Arge: 20(24 Arge'ye göre)
    Lazer: 1Lf4 25Lf3
    Pet: 5.seviye(Kamikaze yok)
    Kalkan: 10bo2(4'ü 4.seviye) - 15g3n7900
    Ekstralar full.
    Uridium: 175k

Sizce alpha bitermi, tavsiyeleriniz nelerdir? Fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. Merhaba ,

Genel olarak zorlayacak kısımlar 80 Kristallin ve en son gelen 30 adet Protegit hızları bakımından zorlayacaktır. Kristallinler bir yerden sonra hepsi gelecek aynı şekilde protegit'lerde hepsi gelecek. Diğerlerini geçersiniz diye düşünüyorum.

20 arge dağıtmışsınız ben olsam bir şekilde 4 arge daha yapıp 24'e tamamlardım. Ondan sonra LF-4 , Havoc yada Hercules hangisi önemliyse ona ağırlık verirdim.

İyi forumlar.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Modum bu gece alpha geçmek istiyorum yeteri kadar uri var günlük dosyası alabilirim ama seprom yok bende o yüzden 20 ar-ge girsem geçerim düşüncesindeyim sende destekledin diye anladım doğru mudur?

4. Merhaba ,

Arge düşük olsada geçilebiliyor aslında fakat ben kapı için dememiştim. :) Dediğim gibi genel olarak kristallin'ler ve protegit'ler zorlar diğerlerinin zorlayacağını sanmıyorum. Kristallon'lar da ise mesafeyi iyi ayarlarsanız biraz zaman alsa da yaparsınız.

İyi forumlar.

5. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Teşekkürler ilk 4 dalga bitirdim diğerlerini de madem 24 arge olunca bitireyim hiç kasmasın. Gerekli cevabı aldım konuyu kapatabilirsiniz.

6. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konu İstek Üzerine Kilitlenmiştir.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.