Öneri Alpha Kapısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -ɔαяκɢυαяɔıαп- tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar ben daha acemiyim. Yaz aylarına kadar gg toplıcam. Yazın alpha kapısını açıcam. Ama alpha kapısını yapabilmek için ekipmanlarımın nasıl olması gerektiğini bilmiyorum.
    6f3 full LF2
    4Bo2 Full Bo1
    4 Arge
    Pet yok
    Gemim goliath
    Level 12
    Hız full elit.
    3 iris 5 Flax

Yaz aylarına kadar full lf3 ve full b02 ve 4 iris olurum. Peki o zaman konfigürasyonu nasıl ayarlamalıyım ? Ve o zaman pet almalıyım ? Ve de o ekipmanlarla alpha kapısını yapabilir miyim ?
    3 soruya da cevap verirseniz çok sevinirim.

2. şu halinle bile yapabilirsin alphayı çok zor bir kapı değil şu halinle biraz uzun sürer fullenirsen dağa kısa sürede bitirirsin konfi 1. kalkan+full lf3 2.konfi full hız +kalkan bence pet al kasılmada ve kapılarda çok işine yarayacak .

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Bahsi geçen gemi ile Alpha kapısını yaparsınız fakat biraz zaman alır,ilk olarak Credits kasıp İhaleden LF3 alıp vuruş gücünüzü arttırsanız daha kolay olur ,konfigürasyona gelince.
    1.konfi:LF3 yani vuruş
    2. Konfi:Hız olmalı
    Pet alırsanız tabii ki size faydası çok olur en azından kamikaze modülü alırsanız NPC lere kamikaze atabilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. senberk99

senberk99 User

kardeşim 1.soru: bence ilk konfi ful kalkan diroitler lf3 ikinci konfi ful hız diroitler kalkan
    2.soru:pet kesinlikle almalısınız kristallinlerde olsun sibelonitlerde olsun çok işinize yarayacak ayrıca şu an bile hemen pet alın daha fazla gg kasmak için (oto hammadde toplama modülü ile pet de palladium toplar) ayrıca kapıda kamikazze bence 2.level alın
    3.soru:Çok rahat yaparsın kardeşim fakat bir pet al derim ona da iki modül al şimdilik birincisi en az 2level kamikaze ikincisi en az 2level oto hammadde toplama (ben 2.level hammadde toplayıcıyla 10dkde sadece pet topluyor 120-150 palla topluyorum)

5. Teşekkürler arkadaşlar. O zaman biraz daha uri biriktirip pet alıcam. Pet ile kasılıcam ve yazın da alphayı yapıcam. Hepiniz teşekkürler :D Konu kilitlenebilir modum

6. Merhaba ,

Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.