alpha ya gg basıyorum gama beta kapı çıkıyo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ghostecz tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ghostecz

ghostecz User

başlıktada belirtmiş oldugum üzere alphaya gg basıyorum beta veya gama kapı çıkıyo normal bi durummu yoksa supporta iletilcek bi durummu

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Alfa-Beta-Gama kapıları bağlı kapılardır. Enerji kullanmanız durumunda 3 kapı parçasıda çıkabilir. Yani herhangi bir sorun yoktur olması gereken durumda budur.

İyi forumlar...

3. ghostecz

ghostecz User

anladım sağolun modum peki kaç gg de alphayı bitiririm

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

ortalama 250 bın urıdyumunuz varsa ındırım viple beraber yaklaşık 2 alfa 2 beta 1 de gama açarsınız

Keyifli forumlar

5. ne güzel demissnz ama ben bi türlü acamıyorum alfa beta gamaya indirimim yok sadece vipim alfa beta gamaya 300 bin uri artı 2000 bin gg basmama rağmen gamaya hala 7 parça eksik keşke değil 250 ye 350ye acsak da rahat etsek

6. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

oda sızın şansınız ben kapıları çok rahat açıyorum 1 mılyon urıdyuma 3 mılyon beyaz yapıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.