alpha

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve suprqnt12 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. suprqnt12

suprqnt12 User

arkadaşlar ben 6 lf3 3 bo2 6 flax bir leoyum. sizce alpha yı yapabilirmiyim yoksa pet alıp onu kasıp oyle mi yapayım? şimdiden teşekkürler :)

2. Kesinlikle alpha durumuna geçme petde alma lf3e yüklen :)

3. suprqnt12

suprqnt12 User

15 lf3 olunca zaten bi 7-8 arge olurum goli mi alayım yoksa vegamı?

4. Goli nokta

5. suprqnt12

suprqnt12 User

tamam teşekkürler :) son bi sorum var ilk defa kapı yapıcam da mesela strauner dalgası bitti x-1 e mi ışınlanıyorum yoksa direk 2. dalgayamı geçiyorum? :D

6. 2 Kapı çıkıyor biri alpha kapısı şeklinde diğeri normal kapı, Alpha kapısına benzeyene girersen lordakinler gelecek (yani diğer dalga) ama diğer normal kapıya tıklarsan x1e gidersin...

7. suprqnt12

suprqnt12 User

çok çok teşekkür ederim. konu kilitlenebilir. :)

8. Hayır hayır başkalarının da görüşünü almalısın ;)

9. suprqnt12

suprqnt12 User

tamam güncel o zaman :D :D

10. keske dalgalari icerikli yazsaydiniz daha aciklayici bilgi olurdu -

11. suprqnt12

suprqnt12 User

nasıl yani anlamadım da :D

12. Merhaba ,

Lazer , Kalkan , Hız ve İris gibi eksiklerinizi tamamlayıp yada orta ayarda olana kadar Leonov'da kalmanızı tavsiye ederim. Leonov ile x-1 , x-2 , x-3 ve x-4 haritalarında avantajınız oluyor. Gemi'nizdeki Lazer , Hız ve Kalkan 2 kat avantaj sağlıyor.

Bana göre en az 15 LF-3 15 B0-2 ve 15 hız olmadan Goliath'a geçmeyin. Hatta olursa 2-3 iris olması iyi olur.

Kapılar için acele etmeyin gemi ve ekipman durumunuzu toparladıkça ilerde yaparsınız.

İyi forumlar.

13. suprqnt12

suprqnt12 User

teşekkürler Smodum :)

14. kardeş ben kapı son parça beta talındeyim lf3 leri 10 yap 5 bo2 devo kadar gir en azından kasılırsın talinler çok zor
    ben betada 12 lf3 7 bo2 15 elit hız spectrum pet yapamıom irislerde patladı

15. 40 streuner
    40 lordakia
    40mordon
    80saimon
    20devolarium
    80kristallin
    20 sibelon
    80sibelonit
    16kristallon
    30 protegit

Kardeş kırmızıyla yazdıklarım peri ve kamikazesi olmayanların bir kapida en çok zorlandığı yer. Tavsiyem bi goli al devolara kadar yap hem uri kas hem credi ama sakin lf3 en az 15 olmadan bo2 en az 20 olmadan talinlere girme çıkamazsın :)

16. suprqnt12

suprqnt12 User

teşekkür ederimm. zaten 15lf3 ve 15 bo2 olmadan bişey yapmıcam ve pet alıp pet kasıcam sonra :)

17. tabutçu99

tabutçu99 User

bence hemen gir ben 1 irsle girdim :) ama tallonlan sibalon devo uzun suruyo biraz

18. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Köşelerde şıkışmadığın takdirde çok uzun sürsede bitirirsin ama ne gerek var sağlam bir gemi ile girip kolayca bitirmek varken az da değil bir hayat 10k uri bir de böyle düşünmelisin.

19. arkadaslar verdiginiz bilgiler icin cok tsk ederim ama ben 8bo2 ile 4 kapi yaptim ama gemim Aegis Elite idi bence keyfiniz nasil istiyorsa öyle oynayin akliniz kapida kalmasin girin deneyin baktiniz olmuyor birakin sonra yaparsiniz . Ama derseniz ki sabirliyiz merak etmiyoruz o zaman arkadaslarin verdikleri tavsiyelere uyun :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.