alphayı yapabilirmiyim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _BLooDAssAsiN_ tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beyler goliath 27 lf 3 15 bo2(10k uruluk kalkan ) 4 iris 4flash petim var pette kamikaze 2 var 11 argeyim alpha kapisi bitti sizce kapiyi geçebilirmiyim yorumlarinizi bekliyorum :):):):):):)

2. Merhaba ,

Genel olarak en zorlayacak kısım 80 tane Kristallin 'in geldiği bölümdür. Bir de en sonda Protegit'ler çünkü hızlılar.

1. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 5 Hız + 10 Kalkan / Droit'ler : full Lazer ( Vuruş )

2. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 15 Hız / Droit'ler : full Kalkan ( Kaçış + Kalkan )

Hız jeneratörlerini Promerium ve Kalkan jeneratörlerini Seprom ile beslerseniz işinize yarayacaktır. İlk başlarda Kristallin'lere kamikaze atmanızı tavsiye etmem hatta mümkünse son 5-6 tane kalana kadar atmayın yada hiç atmayın.

Genel olarak Protegit'lere kadar bu konfigürasyon epey işinize yarar.

Kristallon'lardan sonraki bölüme geçmeyin x-1 haritanıza dönün ve konfigrasyonu düzeltin.

1. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 12 Hız + 3 Kalkan / Droit'ler : full Lazer ( Vuruş )

2. Konfigürasyon :
    Gemi : 15 Lazer + 12 Hız + 3 / Droit'ler : full Lazer ( Vuruş )

Mini haritadan ters ve en uzak tarafı işaretleyin gemi oraya giderken birini seçin geri geri kaça kaça kesin.

İyi forumlar.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. Heterodox

Heterodox User

kıyamet modum bir şey soracağım 80 tane tallin geliyorsa aynı anda mı geliyor yoksa parça parça mı

4. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Kristallin 80 Tanesi Parça Parça Geliyor Fakat Aralarında Bir Süre Yok
    Mesela ilk 20 Tanesi Geldikten 15-20 Saniye Sonra Tekrar 20 Tane Geliyor Bu Şekilde 80 Tanesi Geliyor Fazla Bir Zaman Yok Aralarında

İyi Forumlar...

5. modum savaştayken x1 e dönüp tekrar alphaya gitme diye bişi varmı

6. hayır

7. ben 15 lf3 10 bo2 6 en iyi hız 5 iris 3 flax pet 1 ile geçtim sen çok kolay geçersin 1 can harcamadım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.