Alternatif Yol var mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mr.User tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.User

Mr.User User

Merhaba,
    Sorum gayet basit,
    Şikayetleri TR Supportu dışında nereye yapabilirim.

Saygılarımla...

Son düzenlenen: 11 Şubat 2014
  2. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

bana

3. Mr.User

Mr.User User

Ben ciddiyim.

TR supportu harıcınde bir yer varmı. Araştırıyorum internetde almanya merkeze bir şekilde ulaşmanın yolunu.

Yapılan şikayet sonuca ulaşması için görevlinin o gemıye gırıp bakması gerekırken ne hıkmetse işi yokuşa sürüyor.

Neyse ben biraz daha araştırım.

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

şikayet ve elinizdeki kanıtlarınızı sorunlarınızı supoort a bildiriniz onlar size gereken yardımı yapacaklardır

keyifli forumlar

5. Mr.User

Mr.User User

Gayet basit ve net şikayetim.

gemiye girin yuklenen seprona bakın diyorum. Uyenin İD sını bile veriyorum.
    kanıt verin denıyor:)

Adamın gunde kac kapı yaptıgı ne kadar lazer harcadıgı belli ve bukadar zamanda hep lazerleri sepronlu.

Bunu kanıtlamak ıcın gemıye gırmek gerek.

yanı ben o gemıye girme olanagına sahıp olsam zaten şikayete gerek kalmazdı degılmı...

Teklifimide yaptım. o gmeıde sorun bulmasanız gelin bneım gemıyı kapayın da dedım.

ama ne hikmetse o gemıye işlem yaptıramıyorum...

Sonuc olarak sepron hilesini kullanan bir suru kışı var. ve bu durumu tr supportunda halledemedık. Bu yuzden alternatif bir yer varmı dıye soruyorum...
    -------------------------------------------------------------------------------

Birde şunu sormak isterim madem cevap verecek birileri var.

GİŞ kurallarına göre bir gemıyı bırden fazla kişinin kullanması yasak mı?

saygılarımla.

6. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

oyuncu gemılerıne gırme yetkımız yok sadece supoort ilgilenıyor konu hakında
    gerekli bilgiyi supoorta alabılırsınız

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.