Altın Ganimet Hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve GÖKTÜRK-EFSANE tarafından 21 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyunu 15 senedir oynuyorum. Ganimet kutuları oyuna geldiğinden bu yana toplamda 50 binin üzerinde yeşil ve altın ganimet açmışımdır. Bir kez dahi apis yada zeus droid bulamadım. Kıyamet kutularında her ikisini bir çok defa buldum. Yeşil ve altın ganimet kutularından çıkıyor ama ne hikmetse bir türlü denk gelmedim.

Taban oyuncuların daha hızlı yukarıya tırmanabilmesi için bazı özelliklere ulaşmanın kolaylaştırılması gerekiyor. Kolaylaştırılması gereken özelliklerden biride kutu içeriklerinin çıkma olasılıklarıdır. Bugün bile 2 bin ganimet kutusu açtım, 25 zeus parçası zor buldum. Bu durumu normal bulan var mı?

2. oben

oben User

nesini normal bulalım parça bulmak bütün bulmaktan daha zor.

3. Grevious

Grevious User

valla doğru diyosun ben kaç bin açtım hatırlamıyorum bile apis neyse ama zeus altın kutudan imkansız, en son apoc açtım 15. de düştü zeus. uğraşmaya değmez apoc en temizi