Altın Ganimet Kutusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve danze_macabre tarafından 8 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba arkadaşlar bugün zeus günü olması dolayısı ile 50 adet altın ganimet kutusu açtım x-8 haritasında. 1 apis parçası 1 zeus parçası 4 lf 4 birçok birleştirme parçası çıktı. şimdi sorum şu; bu kadar kutuya sadece 2 diroit parçası az değil mi? ben mi şanssızım yoksa kutudan parça çıkma olasılığı gerçekten çok mu düşük?

2. Ketolar

Ketolar User

Hala lf3 çıkıyor dostum onun yerine lf3 ü kaldırıp lf4 e verseler o ihtimali daha iyi olacak ama. Bu arada 20 tane açtım sadece uri ile toplamda 4 apis 2 zeus parçası 1lf4 1 lf3 çıkardım sen nasıl bir şansızlık yaşadın öyle.

Melik•Bey bunu beğendi.
  3. bende 100 tane açtım 6 apis parçası 3 zeus parçası 4 lf4 çıktı şans işte.

4. Bana da keşke 6 diroit parçası + lf3 verseydi. Diroitler için açıyorum kutuları 50 de 2 nedir ya.

5. xxkubixx

xxkubixx User

kardeş bugün bende 50 tane açtım,çıkanlarıda not aldım bak bunlar çıktı
    5 nano kondansatör
    10k uri
    3 mikrotransistör
    3 hibrit işleyici
    2 apis
    4 prizmatik yuva
    4 nano çanta
    4 kablo
    1 zeus
    1 lf3

bi arkadaş zeus gününde kutu al onları aç daha çok parça çıkıyor demişti.
    ne kadar doğru bilmem ama...

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Biraz şanssızlık yaşamışsınız sadece. Ama bir bakmışsınız Zeus droid parçası değil, Zeus droidi çıkmış ;) Zeus droidim patladığında kutu açarken büyük bir sürpirizle karşılaştım ve tam Zeus droidi çıkarmıştım 4-1 haritasında :)

İyi forumlar.