Altın Mısır Şeker Kazanımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Pirate-Of-Sky tarafından 20 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi daha etkili olur?

1. Farklı bir sistem getirilsin...

oy sayısı 5
    45,5%
  2. Düşme oranı ve bossların haritada kalma süresi artırılsın...

oy sayısı 6
    54,5%
  1. Apocalyps kutusundan zeus apis çıkarma oranı ile aynı düşme oranına sahip bu altın mısır şeker. Lütfen bu arkadaşı elde etmek için ya farklı ve düşman oyunculardan uzak bir sistem getirilsin yada %1 lik düşme oranı artırılıp, bossların haritada durma süresi artırılsın. Sonunda pet protokolleri fulleyeceğim dedim ama %1 lik barajı aşamıyorum.

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İçerik değerini düşünürsek> kazandıracağı 4 seviye protokoller için oldukça değerli bir materyal. Terör Sınavı kapınısı bitirmeniz durumunda %100 kazanmaktasınız. Boss Curcubitor için harita aktifliğiniz önemlidir.

İyi Forumlar.

3. ferteasde1

ferteasde1 User

700kya yakın şeker topladım hâla altın şeker vermedi yaratık :D %1 epey az

4. Aliens

Aliens User

Vallahi dün kapıyı da saydığım vakit tam 66 Altın Şeker Mısır aldım. :) Bence fena değil, ne kadar çok keserseniz o kadar çok şansınız var.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Melter NPC'sinden düştüğü yönünde bilgilerde bulunmaktadır. Ancak yayınlanan Terör Sınavı SSS'inde bu yönde bilgi belirtilmemiştir. Oyuncu arkadaşlarımız ile her gün yeni bir bilgi ediniyoruz :) .

İyi Forumlar.

6. Aliens

Aliens User

Evet, Dün ve bugün düşürdüm. Ama Haritada çok çıkardım. İki adet 18 ve bir adette 9. 20 kapıdan, 1 adette Melter'den çıktı. :) Benim P.E.T. referans ölçüde full ya, ondan bana veriyor. :D

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

:D :D :D o kadar kapı yaptım SSS için 1 tane düşmedi :D yine de yatırım yönünden işinize yarayacağını düşünüyorum :D

İyi Forumlar.