amd ekran kartı sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve G_s_G_s tarafından 27 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. G_s_G_s

  G_s_G_s User

  4 gundur hala oyuna gıremıyorum ne zaman cozulur
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Eski sürüm driver ile kullanmak istemiyorum diyorsan şuam için ikinci seçenek tarayıcıdan giriş yapmak , tarayıcıdan giriş yasak değil ama önerilmiyor olarak ifade etmiş merkez o yüzden son karar sana ait ama ben Maxthon5 kullanmanı tavsiye ederim kendi sitesinde şaun 6 sürümü en son sürüm ama onun ile işlem yapmak zor en kolay oyuna eirişim 5 sürümü ile istesinde eski sürüm seçeneğinden indirebilirsin başka sitelerden indirme hiç içerisine ne ekledikleri belli olmaz sonrasında yapılacaklar y.tube videolarda var tarifi tarayıcıdan giriş olarak aratırsan kolayca bulursun .
   
 3. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Off-line oyunlarda ekran kartı seçimi oluyor ama marka değil özellik olarak. İşte bilmem kaç gb ekran kartı bilmem kaç bit ekran kartı ama böyle bir oyunda amd ekran kartlarındaki bu sorun saçmalıktan başka değil. :) Zamanında birileri client'te yazılar vs bazı şeylerin gözükmemesi sorununa alternatif çözüm donanım değişimi önermişti. Kesin bir çözüm bile değil. Bende client'te yazılar şu anda da yok. :)

  Ne diyeyim :) Ekran kartını değiştirmek çözüm olabilir veya gerekebilir. :D :)
   

Sayfayı Paylaş