Amerikan Desenli admin gemileri ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -TurkishPilot- tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunda amerikan bayrağı desenli gemilermi var, normal kullanıcılara ait fotolarda gördümde şuan karşıma bu geldi ? bu adminler fakemi yoksa varmı böle birşey ?

2. amerika sunucusunda böyle bi tasarım mevcut , sadece admin değil oyuncularda da var

3. Amerikanlar demekki oyunda bile sömürgecilik yapmışlar, oyun almanların tek tasarım var oda amerikanların, 6 tane türk sunucusu var neden türkiye bayraklı gemi yok ?

4. Bizim görüşlerimiz önemsenmediği için. Bakın amerika serverinde amerika tasarımı cıkarıldı. Bizim oyuncularımız internette onlara bakıyor ve adminlerim bize neden türk tasarımı yapmıyorsunuz diyor bizde niye yok! Yok efendim her ülkeye yapamazlarmış şöyleymiş böyleymiş. Onlara yaparken neden bunlar söylenmedi. Onlara tasarım yapıldığında bizim de isteyeceklerimizi bilmiyorlarmıydı. Her neyse fazla söze gerek yok. Bu sadce amerikaya yapılmış bir AYRICALIKTIR.

5. Ben öyle bi tasarım göremedim hangi server

6. zaten bu oyunu en çok türkler oynuyor bi tasarımı çok görüyorlar bizim paralarımızı sömürmeyi biliyorlar biz bişey istedikmi yapamayız oluyor

7. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet america desenli gemi mevcut ve sadece amerika serverında mevcuttur başka ülkelere ait yoktur fikir havuzunda bize ait bir fikir mevcuttur desteklerinizi esirgemedem oyunuzu kullanın.

İlerleyen günlerde ne olur bilinmez bir çok güncelleme bizlere süpriz niteliğinde çıkmıştır ve belkide çıkmaya devam edecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.