Ana menü nün üstünde sayfa açılıyor ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nail1454 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nail1454

nail1454 User

D.O ana menü 10 gündür bu şekilde ne yaptıysam gitmedi, birde saat 22.00 dan 01.00 a kadar port lardan geçişlerde ve atlamalarda kapanmak üzere 20 den geriye saymaya başlıyor, çerez vs. hepsini denedim ama nafile, bana tavsiye edebileceğiniz bir çözüm olursa sevinirim.
    Bu da sayfanın geri kalanında yazanlar (
    The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /header.aspx)

Son düzenlenen: 10 Eylül 2015
  2. Merhaba ,

- JAVA güncel mi ? Değilse güncelleyip kontrol ediniz.
    - Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip deneyebilirsiniz.
    - Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. nail1454

nail1454 User

Adminim Java yı baştan kurdum, ama bildiğim kadarı ile tarayıcılar java yı bünyelerinden çıkardı diye biliyorum, genede bilgisayara kurdum. Çerez vs. C.Claner kullanarak temizledim, ram ı bile boşalttım 3 tarayıcıda denedim sorun devam ediyor, hayır oyun kalitem vs. etkilenmiyor ama kafama takıldı benim P.C de sorun olduğunu bilsem format atacağım ama emin olamadım o yüzden yardım istedim.

4. Başka hesaptan giriş yaparak denediniz mi?

5. nail1454

nail1454 User

Başka hesap derken benim açacağım yan hesaplarmı? yoksa başka bilgisayarmı?

6. yan hesaplar.

7. nail1454

nail1454 User

Şimdi diz üstünden giriş yaptım onda da aynı sorunu alıyorum, sanırım hesabımla ilgili bir problem, bende ciddi ciddi format atmayı düşündüm, siz olmasanız başka bilgisayardan bakmak aklıma gelmeyecekti, tr 6 da bir hesabım vardı şimdi ona bakacağım.

8. Tm sonucu bekliyorum :)

9. nail1454

nail1454 User

Sonuç aynı orada da aynı sorun var, başka bilgisayardan girdiğim de de aynı sorun var, anlayamadım ??

10. İnternetinizle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum.

11. Merhaba ,

Normalde standart olarak bahsettiğiniz kısımda bir yer yok. Yani acaba eklenti v.b. bir şey mi kurulu belki de toolbar kuruludur.

İyi forumlar.

12. nail1454

nail1454 User

TTNET kullanıyorum ve şimdiye kadar da bir sorunla karşılaşmadım ama belli olmaz, saat geç olmasa komşunun şifresini isterdim ya :) yarın artık. teşekkürler
    Yok adminim toolbar lara karşıyım, benimde aklıma eklenti geldi ama demin işte kullandığım bilgisayardan açtım orada da sonuç aynı? ttneti arasammı acaba ne dersiniz?

13. Proxy, DNS ayarı kullanıyormusunuz?

14. nail1454

nail1454 User

Şu 222 li olan dns kullanıyorum ama şimdi aklıma geldi sanırım sorun maxhton tarayıcısını kurduktan sonra başladı ama iş bilgisayarın da maxhton yok, çok kafam karıştı maxhtonun kendi proxi ayarları vardı sanırım? Forumda ve oyunun içinde sorun yok sadece açiliş sayfasında

15. Merhaba ,

Açıkçası şu anda 3 tane tarayıcı açık hepsi ile baktım o şekilde açılma durumu yok. Yani sorun genel değil fakat orada üst kısımda ayrı bir bölüm yok sayfa tek parça olarak açılıyor. Sanki bir eklenti varmış o çalışmıyormuş gibi duruyor.

İyi forumlar.

16. DNS ayarlarını sıfırlayalım:
    Başlat > Çalıştır (veya windows+r) menüsünü tıkladıktan sonra ekrandaki kutucuğa cmd yazıyoruz.
    Gelen msdos komut ekranına sırasıyla aşağıdaki komutları yazıyoruz. Her bir satır komutu yazdıktan sonra Enter tuşuna basıyoruz, CMD Ardından sırasıyla aşağıdaki komutları yazıp enter tuşuna basıyoruz:
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /release
    ipconfig /renew
    exit

17. nail1454

nail1454 User

Adminim konu yarına kadar açık kalsında
    Hocam bu yazdıklarını yaptım, 2. sinde ve 3. sünde bir dosya bulunamadı diyerek hata verdi ve artık bilgisayar otomatik ağ tanılamıyor, tanımlanamayan ağ diyerek bağlı gözükmesine rağmen internete girmiyor yarın elle gireceğim, ama enteresan olan şimdi iş bilgisayarını kullanıyorum, demin sorun bunda da varken şimdi buradan açtığımda sorunsuz gözüküyor :) inşallah yarın masa üstünü çalıştırdığımdada sorunsuz gider şimdilik teşekkürler, yarın sonucu yazarım. Düzeltiyorum sorun devam ediyor, ekran dar olduğu için yukarıda kalmış :(

18. Yarın tarayıcınızın tam görselini atarsanız eklenti var mı yok mu öğreniriz.
    Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam :)

19. nail1454

nail1454 User

tekrar merhaba bu do açıkken tarayıcımın tam görseli
    Bu da tarayıcı büyütülüp biraz aşağıya alınmış hali, yukarıdaki oluşum D O ana sayfasına ilişik onunla birlikte hareket ediyor.
    Genelde chrome kullanıyorum ve yalnızca bu 2 uzantıya sahibim, yıllardır kullandığım uzantılar. Eğer benden istediğiniz görsel bunlardan biri değilse tam olarak açıklarsanız sevinirim, bilgisayara hakim olsam da teknik terimlerle ilgili sıkıntım var, yardımlarınız için de teşekkür ederim :)

20. Yaptığım araştırmalar sonucu hata asp.net den kaynaklı. Çözümleri yazıyor ama hiç bişey anlamadım:confused:

Son düzenlenen: 11 Eylül 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.