Ana menü nün üstünde sayfa açılıyor ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nail1454 tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. nail1454

nail1454 User

Yalnızca DO nun açılış ve ana sayfası ile sınırlı bir sorun, support ta yazmaya gerek ver mı bilemedim, ayrıca nasıl anlatacağımı da bilmiyorum support a bu forum sayfasını referans olarak gösterebilir miyim acaba? sorunun ileride daha kötü olmasından endişeliyim, sanırım yanlız ca do ile alakalı bir virus mü?? acaba

2. Bilemiyorum. Aldığınız hata microsoftun sayfasındada yazıyor :), web veya yazılımla uğraşıyor musunuz?

3. Web yazılım sorunlamı alakalı?

4. Olabilirde olmayabilirde :D
    Edit: Microsoftta share point, commerce server filan yazıyor.

5. Anlat derdini ben doktorum :D Okulda öğrendiklerimi unutmasam biliyordum dediklerini.

nail1454 bunu beğendi.
  6. Bana değil nail1454 yardım edicez :D
    Üstteki mesajı editledim.

7. Bunlarla düzelmez. Darkorbiti baştanmı yapacan :D

8. Hayır :D
    Çözümü bulamadım :(

9. nail1454

nail1454 User

Sayın doktor :) umarım kızmazsınız, tamamen anlayamadığım yanlız ca do nun açılış (şifre girilen) sayfası ve resimlerde de görüldüğü gibi ana menüde olan bir sorun, yardımcı olabilirseniz seviniirim. tarayıcıya değilde do ana menüsüne yapışık.
    Hayır word ve excel dışında uğraşmam.

10. Anladığım kadarıyla sorun senin hesapta, reçete olarak supporta başvurmanızı öneriyorum :D Yardımcı olamazlarsa pcyi formatlarsın :)

11. Başka hesapta ve başka pcde denedi sonuç aynı. Eski mesajlara baktın mı:D

12. nail1454

nail1454 User

Aslında dün format atacaktım ama başka bilgisayarlardan da aynı sonucu alıyorum.
    Support a nası baş vurmalıyım sorunu anlatması çetrefilli bu forum sayfasını nasıl referans gösterebilirim?

13. Komşunuzun internetinden denediniz mi :D :)

14. nail1454

nail1454 User

Dün gece deneyecektim ama demin ttnet i aradım 20 dk da derdimi anlatabildim, sorunun oyun sunucusundan kaynaklanıyor olabileceğini söyleyip, bilgisayarın otomatik ip almamasının suçunu da modeme atıp (evde 5 pc var hiç birinde sorun yok) yardımcı oldular.

15. Bende ttnet kullanıyorum ama bende sorun yok, modem ayarlarından olabilir mi? Özellikle DO da sorun yapması beni şaşırttı :D

16. Supporta nasıl mesaj yollayacağını biliyorsan "Oyun sorununu" seçerek mesaja aldığın hata mesajının tamamını ve resmin linkini ekleyip en başta sorununuzun ne olduğunu kısaca anlatmanız yeterli olacak. Başka bilgisayarda denediğinide belirt.

17. Farklı bir modemde denerseniz sorunu tam anlayabiliriz :)

18. nail1454

nail1454 User

Tamam resimlerle birlikte supporta göndereyim, herkese teşekkürler.

19. İnternetle pek alakalı olacağını sanmam sorun sadece darkorbitte olduğuna göre hesabı sunucuya tam bağlanamıyordur. Supporta yazarsa net bir şeyler öğrenebilir.

Bence konu bir süre açık kalsın supportan gelen cevaba göre sorunu araştırmaya çalışırız.

Son düzenlenen: 11 Eylül 2015
  20. Sunucuya tam bağlanamıyorsa bağlantıyla sorun oluyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.