Geri bildirim Ana sayfa ve Klan sayfası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 17 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ana sayfa ve klan sayfası çok geç açılıyor bunu bence artık düzeltin.

Ortalama 10 sn geç açılıyor ve sürekli olması gerçekten sinir bozucu bir durum.

Ayrıca chrome açtığımda sürekli flash player izin ver uyarısı çıkıyor bu durumu nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı? Yukarıda belirttiğimi kesinlikle merkeze iletilmesini istiyorum çünkü uzun zamandır böyle.

HSWCloud bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İlk sorununuzu çözmek adına buradaki işlemleri uygulayabilir misiniz?

Aşağıda yazacağım adımları gerçekleştirmeniz takdirinde DO'ya giriş yaptıktan sonra Flash Player her defasında izin istemeyecek ve otomatik olarak çalışacaktır. Kişisel tercihim olarak ben olabildiğince az siteye izin vermeye çalıştığımdan her defasında sormasını tercih ediyorum.

"Flash tabanlı içeriği barındıran web sitesini ziyaret edin. Bu tamamen Flash’ta yapılmış bir site de olabilir ya da Flash animasyonları, oyunları ya da diğer içerikleri barındıran bir site olabilir. Flash içeriğin bulunduğu sayfa açıldıktan sonra adres çubuğunun sol kenarında bulunan kilit veya bilgi sembolüne tıklatın. Eğer sayfada HTTPS desteği varsa kilit, yoksa bilgi simgesi görünecektir. Simgeye tıkladıktan sonra açılan küçük pencere içinde bulunan Site ayarları bağlantısını takip edin. Site ayarlarında Flash’ın yanındaki açılır menü kutucuğuna tıklatın ve İzin ver‘i seçin. Bunu yaptığınızda Flash’ı, sadece belirli bir içerik için değil, web sitesinin tümünde etkinleştirmiş olacaksınız."

İyi forumlar.

3. Çerezleri silmeme rağmen aynı ana sayfa ve klan tıkladığımda bir süre bekliyorum.

Sizlerde dener misin bence genel bir sorun bu?

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Ben böyle bir sorun yaşamadığım için bağlantınızla ilgili bir sorun olabileceğini düşünerek sizi oraya yönlendirdim. Çerezleri silmek haricindeki diğer çözümleri uygulamayı denediniz mi?

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Çerezleri temizleyip tarayıcıyı yeniden başlayınca düzeldi.

Yardımlarınız için teşekkürler konu kilitlenebilir.

6. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Yardımcı olan sevgili @Minerva Moderatörümüze teşekkür ediyor; sorununuzun çözüme ulaştığı ve istediğiniz için konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar diliyorum...

Minerva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.