ana sayfanın kendi kendine yenilenmesi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve aslavazgeçmee26 tarafından 25 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. darkorbit ana sayfadayken sürekli kendini resliyo yeniliyo hatamı var bende mi böyle şuan daha 1 saat önce bişey yoktu

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Aynı sorunu bende yaşadım ve yüksek ihtimal ile sayfada teknik bir sorun var. Konu ilgili birime iletilecektir.

İyi forumlar.

3. sağolun modum benden kaynaklı sandımda sürekli res atıyo teşekkür ederim cevabınız için

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sizden ricam bilgisyarınızın saat ve tarihini kontrol etmeniz olacaktır. Bazen arada fark olduğu zaman bu gibi teknik sorunlar oluşabiliyor.

İyi forumlar.

5. baktım şimdi modumda normal saatim tarihim onda bir sıkıntı yok galiba genel olarak var bazı kişilerde

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Takım arkadaşımın da belirttiği gibi durumu teknik ekibe ileteceğiz. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederim.

İyi forumlar.

7. Prejiva

Prejiva User

Helix Saati bitince veya bazı anasayfa bildirimleri başlayıp biterken öyle oluyor diye biliyorum

charistan bunu beğendi.
  8. bende onu farkettim kardeşim helix saatinde yaptı aynen onla alakalı bir sorun var modum öyle iletin isterseniz

9. uzayl80

uzayl80 User

sorun yok aynı şey bendede var baylar size tavsiyem ana sayf gelince direk skylap tıklayın öle düzeliyo yenileme bilmeyenlere duyrulur

sayın mod helixde uri cekem dedim 2 kart denedim bankamatik kartı biri maestro biri master kart maestro olanu kabul etmedi site bende master kartla alayım dedim fakat onlada tele şifre geldi şifreyi girdim kartın kulanım süresi dolmuş falan diyo fakat kartımda 2021 e kadar süresi var ve normalde alışveriş yapabiliyorum bi bakarsanız sevinirim neden cekmedi bankada sorun var demeyin çünkü şifre geliyor cebe ve her zman sanal ve market alışı yaptıfım kartlar bunlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ocak 2019
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu konu ile ilgili bir bilgim yok ne yazik ki. Lütfen bilgilerinizi doğru girdiğinizden tekrar emin olun, akabinde yarın tekrar deneyiniz.

İyi forumlar.

11. uzayl80

uzayl80 User

2 sefer denedim bi yanlışlık olsa telime şifre gelmez acaba site banka kartı kabul etmiyormu bi aklıma bu geldi

12. internet alışverişine açık fakat yurtdışı alışverişine kapalı olabilir kartınız, kredi kartınızın arka tarafındaki telefon numarasını arayıp operatöre danışabilirsiniz, anasayfa yenileme sorunu şuan bendede var ve zaman zaman oluyor bu sorun, fakat asıl sorun şuan tr2 donup duruyor oynanmıyor ve sabah resetini beklemekten başka çarede yok, oyuncular ve adminler çaresiz.

13. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Oyun donmaları gerçekten kabak tadı veriyor, hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz. Ama sizden ricam, siz yine de HAR dosyanız ile Support'a bildirimde bulunabilir misiniz? Geçtiğimiz aylarda bir girişim olmuştu ve gerçekten işe de yaramıştı. BURADAN ve BURADAN ilgili konulara ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

14. Daha önce yollamıştım fakat yılmamak lazım tekrar hazırlayıp yollayacağım, iyi akşamlar.

15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İnceliğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizleri çok iyi anlıyoruz, sorunlar uzuyor ama çözümler de öyle. Ve hep aynı cevapları duymaktan da bıktınız ama şunu bilin; TR Takımı olarak sizlerin hakkını sonuna kadar savunuyoruz. Ama bizlerin elinde de sorunu iletirken prosedür gereği veriler olmak zorunda olduğundan sizlerden bunları istiyoruz.

İyi forumlar dilerim...

16. uzayl80

uzayl80 User

sayın beter modum şuanda aşırı donma var oyunda bilginiz olsun hiç oynanmıyor saatim 01 30 tr saati bu arada zeta son 2 parca cıkmıyor deli oldum nasıl basmalıyım ponexle 1 li 10 lu 100 denedim yok gelmiyo
    şuan bir sorun yok diğer yabancı siteden alışveriş yapabliyorum fakat helix cektiğim zman kart bilgilerini giriyorum cebe şifre geliyor girdiğim zaman hata veriyor kartın süresi gecmiş gibi acaba bankamatik kart oldugu içinmi böle diyo anlamadım