Destek Anakin5555 Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve anakin5555 tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. anakin5555

anakin5555 User

Gerçek adım atakan. İkinci adimda mahmut. Genelde forumlarï ve capsleri severim. En iyi müzik grubu skillet, nickelback ve two stepts from hell bna göre... Müzik dinlemeyi pek sevmem ama. İstanbulluyum. Darkorbiti çok severim. Şu anda bir citadel kullanıyorum veteran. Petimde var içinde kombo tamir 2 ve kami 2 var. Birde ambar protokolü ve hammadde toplayıcı 1 var. Genelde bana tr5 te anakin usta derler. En sevdiğim renk açık yeşil, en sevdiğim oyun ise darkorbittir. Doğum günüm 20 ağustos. Gemim şu an citadel.:D. Arkadaşları severim:D. Kedileri cok seviyorum cok sirinler :D... Bu arada yasım 18.

anakin5555

Son düzenlenen: 4 Ağustos 2016
  2. Merhaba,

Foruma hoşgeldiniz demek için geç bir süre :)

Forumda hoş sohbetlerle dostlukların devamına ...

Bu arada merak ettim de eğer okuyor iseniz okuduğunuz okulu sorabilir miyim mahsuru yoksa?

İyi Forumlar

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel fikirleriniz ile hosgelmissiniz:) alt alta olmayan nice paylasimlarda gorusmek uzere:)

4. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Madem seviyorsunuz Forum Ruhunu Yaşayabileceğiniz bir ortam diliyorum.

En sevdiğiniz modu yazmamışsınız :)

Şaka bir yana herkes sevilmeyi hak ediyor.

iyi forumlar.

HALİT_ATABEY, anakin5555 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. anakin5555

anakin5555 User

En cok keskini seviyorum sonra sizi :)Sonra CapTain i :)
    Hoşbulduk :)
    Captain modum mahsuru yok pendik anadolu lisesi :)

Hepninz sağolun :)

6. Forumda yer yer neşe kaynağımız.Toprak altından fikirleri konuları çıkartan bir kardeşimiz.Cevabının ardından ekstra olarak smileyi farklı cevapla altına yazan bir kardeşimiz.:D Forumda vakit geçirirdiğimiz umarım ki nice günlerde etkin olmasını istediğim kişilerden.İyi forumlar dilerim görüşmek üzere.Kaçarımız yok zaten :)

7. anakin5555

anakin5555 User

Sağolasin senhep forumda kal forumun arslanı. :)

8. Eyv kardesim :)

HALİT_ATABEY ve anakin5555 bunu beğendi.
  9. anakin5555

anakin5555 User

Önemli değil :)

Son düzenlenen: 21 Haziran 2016
  10. Aliens

Aliens User

Foruma hoşgeldiniz! :) Evet, benim de forumda sevdiğim birisidir Anakin... :) Nice beraber güzel sohbetlerimiz olsun. :) Temiz yüreğiniz ile daima forumda kalmanız dileklerimle, tekrar hoşgeldiniz... :)

_ahsoka_16, anakin5555 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  11. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

tatile gitti donemedi:D forumun bu arkadas gibi temiz kalpli dostlara ihtiyaci var:) ozlettin anakin55:)

anakin5555 bunu beğendi.
  12. anakin5555

anakin5555 User

Selamün aleyküm cok dağolun apollo error can dostlarïm forumun kalbi error bir yanda forumun beyni apo bir yanda :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

Apo demeseydik iyiydi. :D Sende bizlerin can dostusun. :) Tatil nasıl geçti bakalım? :) Buraları unuttuğuna göre. :) Bu arada Error olmasa gerçekten FORUM o kadar güzel olmazdı. En sevdiğim üyelerden biridir kendisi.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

tesekkurler bilmukabele:)sende oylesin efem karsilikli:)
    hosgelmissin ,tamda dun yazmisim hemen gelmissin :D iyiki geldin doldur bakalim forumu :D amman kurallari unuttum deme ama:D

15. Aliens

Aliens User

Müteşekkirim efendim. :)
    Aman, evet. Alt alta 10 mesaj yazmayalım. :D Ama gerçekten o kadar saf niyetle yapıyor ki insanın ban atası gelmiyor. :)

immetbeydicen ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  16. anakin5555

anakin5555 User

Hoşbulduk:)
    Pardon cok tesekkür ederim :)
    Yok unutmadïm hoşbulduk :)

E forum nasılmïş bakalım :)

Comander_123 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

forum iyi biraktigin gibi degil pek, ama cokkkk sakinn herkes:D kimse kimse ile ugrasmiyor bir kibarlik bir anlayis bir hosgoru sorma gitsin :D
    bal damliyor agizlardan sanarsin :D oyle bir durumlar iste :rolleyes:

anakin5555 bunu beğendi.
  18. Errorun bahsettiği bal 5 değil 6 değil tam 7 kavanoz bal 100 lira olandan :rolleyes:

ÈrroR_™ ve anakin5555 bunu beğendi.
  19. anakin5555

anakin5555 User

Error burda edelim diyodun hadi edelim sohbet

Comander_123 bunu beğendi.
  20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

edelim :) gunduz nerdesin sen :)

anakin5555 bunu beğendi.