Kutlama Anakin5555

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Shadow.sword tarafından 1 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

ben ben değilim sen sen değilsin ee,

sen değil miydin 'ben yaşayan forum efsanesi olmak için her konuya mesaj atıyorum'' diyen?

Shadow.sword bunu beğendi.
  2. Olabilir bazen yapmıştır konuları hortlatmıştır. Ama unvanı da almış... Neden bu kadar sinir yaptın ki?

3. Prophecy

Prophecy User

her konuya aynen aynen yazarak alınan unvandan ne gelir?

4. Heves etmiş almak için uğraşmış. Sadece konu mu hortlatarak yapmış? Eminim ki yardım da etmiştir. Sen neden bunu sorun ettin ki? Heves etmiş o unvanı almak için uğraşmış ve almış. Bunun seni rahatsız etmemesi gerek bence

5. Prophecy

Prophecy User

Baksana eski mesajlarına, aynen aynen güncel güncel güncel aynen diye bildirim geliyordu bir ara, biz en azından eleştirerek millete yardım ederek fikir havuzuna düzgün konular açarak o unvanı aldık zamanında.

6. Sen ne istiyorsun unvanının alınmasını mı?

7. Prophecy

Prophecy User

İyi o zaman ben de eski unvanımı o şekilde alayım, çok da zor olmayacak.

8. Prophecy

Prophecy User

Eskiden post kasmak cezaya kadar gidiyordu.

Shadow.sword bunu beğendi.
  9. Eskiden olduğunu sende söylüyorsun. Şu an öyle bir kural yok. Olsaydı analiz de böyle yapmazdı

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Tebrikler :):)

Aşırıya kaçtığında işlem yapmaktan çekinmeyeceğim bilinsin o_Oo_O

_ahsoka_16 bunu beğendi.
  11. Biliriz modum yani 3. En iyi moderatör sizsiniz yani:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Tabi ki de gereken yerde ceza vereceksiniz.

12. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

2. Beyaz ise istifa ederim :D

_ahsoka_16 ve Shadow.sword bunu beğendi.
  13. Ama ilk tahminde bulunmaz ki 2. :( oynamıyorum ben:D:D:rolleyes:
    İstifa etmeyin kim bize etkinlik yapacak sonra:rolleyes:

14. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Beyaz yapsın size etkinlik. Ben dilekçemi hazırlıyorum :D

_ahsoka_16 ve Shadow.sword bunu beğendi.
  15. #Artemis@-ThpHon-unistifasınıkabuletme :rolleyes:

Modum ilk 3 te olmak ta iyi bence sizden sonra muhteşem esprileri ile @.KAPLAN modumuz geliyor :rolleyes:

16. MRTBY

MRTBY User

ARTEMİS. Adminin forum kuralları sayfasında böyle bir kural var.

8. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    • Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    • Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.
    Ama maalesef bu arkadaş için bu kural gözardı edilmiş.

17. Yanlış okumuşsunuz ve yanlış anlamışsınız. Analiz arkadaşımız konulara alt alta yazmıyor sadece kısa cevaplar yazıyordu. Bu maddede bununla ilgili bir yazı yok. Hem @-TypHon- adminimiz de dedi yasak olan bir şey varsa gereken cezayı vereceğini. Başta dediğim gibi yanlış okumuzsunuz

18. Tüm herkesin bilgisine
    Shadow.sword ADLI HESAP BENİMDİR

19. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Ya gerçekten saçmalanmış burada forumda konuşan adam ister aynen desin ister bir paragraflık yazı yazsın burada herkes özgür isteyen istediğini yazar kurallar dışına çıkılmadığı sürece
    burası sizin müdahale edip bozabileceğiniz bir yer değil biz mutluyuz beğenmeyenler gidebilir
    Bu konuyu da kirletip kilitletemeyeceksiniz bu böyle biline!!!

anakin5555 ve GREED bunu beğendi.
  20. Ashoka nbr?

_ahsoka_16 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.