Bug / Oyun hatasi Anasayfa Giriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİBOYS tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SiMuRq

SiMuRq User

f5 attık siyah ekran geldi :D keşke dinozor gelseydi oyun oynardık bari :D

tyhphon61 ve Hayalet_vs_vEdaT_72 bunu beğendi.
  2. oyunda ciddi sıkıntılar var gerçekten bu hali ile halen oynuyan eski kulanıcıları var! ben dahil.. oyunun sunucularında iyleştirme yapılması lazım büyük sıkıntılar oluyor.. burdan darkorbit yöneticilerine ve darkorbit sayesinde ekmek yiyen kişilere sesim giderde yemeği bırakıp biraz sunucularıyla ilgilenirler yoksa aç kalıcaklar bu gidişat ile! iyi geceler.![Eski bir dost] :))

tyhphon61 bunu beğendi.
  3. oyuna girdim 4 saat sonra şimdide yükleniyor kısmında takıldı kaldı

4. xxNamikaze

xxNamikaze User

hala aynı

5. Çözüm baya kısa sürdü teşekkürler. Halen açılmıyor.

6. tyhphon61

tyhphon61 User

BU OYUN BUGÜN GELMEZZ

7. Sabah girebiliyordum daha şuan yükleniyor kısmında takılı kalıyor bir sorun mu var yoksa bendemi böyle ?

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Oyunun ana sayfasında teknik bir güncelleme yapılmaktadır. Bu nedenle böyle sorunlarla karşılaşılabilir. Kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

9. görev için bi yaratık kalmştı onuda güçlendiricileri alıp yapacaktım ona bile müsade etmediler (shock) ne diyeyim artık adminler siz soyleyin haksızlık değilmi

10. İnternet hızım donanımlarım ve sürücülerim yüklü ve güncel olmasına rağmen chrome ve opera'da oyunu açtım ve tüm her şey gayet iyi gözüküyordu ki Başlat(client) tuşuna bastıktan sonra oyun hızlı bir şekilde açıldı fakat 3d parçalar ve haritanın arka planı açılmadı bununla birlikte skylab geliştirme istasyonu klan ve kupon tuşlarına bastığımda temel html biçminde gösteriyor ama benim internet hızım şu anki ölçümde 14 mb hızda olduğu görülüyor ayrıca darkorbitin haricinde tüm siteler tam hızda açılıyor örneğin video paylaşım sitesi içerisinde hiç bir takılma yaşanmıyor.

Not:Sunucu tr3

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Oyunun ana sayfasında teknik bir güncelleme yapılmaktadır. Bu nedenle böyle sorunlarla karşılaşılabilir. Kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

12. Mr.Uçar

Mr.Uçar User

şuan gire bilen varmı farklı 3 taraycıdan denedim yenede giremedim oyna bu nasıl saçmalık açaba her geçe lag var bu geçede anasayfayı felç etiniz bu nasıl bir teknik anlaşıyıştır 7 saatir bize kısa sürede çözülecek deniliyor yapamıyorsanın diyin yatın bitince duyururuz biz

13. Teşekkürler kolay gelsin.

14. xxkubixx

xxkubixx User

başlat tuşu çalışmıyor bende.hiç bir şekilde giremedim oyuna.

15. latif

latif User

teknolojı bolumunde de sorun oldu hangarda da yavaş yavaş anasayfa ele gecirıyorlar herhalde

16. Bir oyundaki güncelleme bu kadar mı uzun sürer oyun ekranı 4 saattir açılmıyor. Bu güncelleme bu sene biter mi ?

17. kaç para istiyonuz ya söyleyin verek açın şu oyunu artık hadi

18. hrmnda71e

hrmnda71e User

Saat 2.46 hala açılmadı. Ben güncelleme olduğunu yeni öğreniyorum her şeyi sildim yeniden yükledim az kalsın PC yi restartlıcaktım...

19. mfmert

mfmert User

Si yine du edin arkadaslar benim ki foruma bile girmiyordu kac saattir daha yeni girebildim :) meraketmeyin 2 saate hazır ben öyle hesapladım :)
    cünkü git gide düzelmeye basladı hız olarak resimli arkaplan falan coğaldı

20. ATXPOWER

ATXPOWER User

Saat 3, gelişme ne durumdadır ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.