Bug / Oyun hatasi Anasayfa Giriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİBOYS tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 3619

3619 User

girerken js değişikliği algılandı diye bir hata almıştım 25 dakika önce. chrome den yükleniyor ekranı şimdi geldi

2. Aydın_36

Aydın_36 User

Hata olur anlarım,teknik değişiklik yapılacaktır onu da anlarım fakat saatlerdir oyun yok.Online bir oyun için bu büyük bir sorun olması gerekiyorken,foruma bakınca hiçbir yetkili arkadaşın pek umursamadığını görüyorum.Neden ?

3. Ben bütün sayfalara giriyorum ancak oyun yükleniyor ekranında takılı kalıyor şu sorunu çözün artık.

4. 3619

3619 User

birşey denenecekse veya güncelleme kontrol edilecekse önce serverdan bi yer ayrılır orda denenir. oyunun kendisi üzerinde güncelleme olmuş mu denenmez. bu kadar işş bilmez bir teknik ekip olmasa keşke bu kadar büyük bir oyunun arkasında

5. Aydın_36

Aydın_36 User

Siz daha iyi bilirsiniz ama oyun ile ilgili bir güncellemenin oyunun en yoğun oynandığı saatlerde yapılması ve bu durumun kimseye haber verilmemesi ne kadar doğru ? İşin sonunda ' anlayışınız için teşekkür ederiz '' gibi bir açıklamayla yetinmezsiniz umarım ;)

6. yoldas231

yoldas231 User

DÜZELDİ

7. ReiSauraN

ReiSauraN User

ne zaman kendine gelir tahminen

8. Prejiva

Prejiva User

şu an düzeldi bende

9. mfmert

mfmert User

Ya tam girdik biraz oynadık tekrar bozuldu

10. takemyhard

takemyhard User

oyunun şu halini hayal bile edemezdim iyimi :) çok uğraşmaları gerekirdi bukadar bozabilmeleri için :) tüm teknik ekibi ve tüm çalışanları tebrikediyorum vallla :) tarihe geçtiniz :)

ReiSauraN ve Aydın_36 bunu beğendi.
  11. browser ayarlarına girin sertfika yazın tıklayın tüm sertfikaları silin sonrada
    Sunucunuza göre yukardaki linklerden oyuna girin oyuna girecektir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Şubat 2019
    ÇEKTAR47 bunu beğendi.
  12. *DangDang*

*DangDang* User

Daha detaylı anlatırmısın browser ayarlarına sonra sertifikalara nereden gireceğimizi

13. MUHΓİP

MUHΓİP User

tarayıcının ayarlar veya seçenek kısmına gir orada arama yeri var sertifika yaz araya bas çıkar karşına sertifikalar

14. *DangDang*

*DangDang* User

Oyun anasayfası hala karışık ve başla bile diyemiyorum bir çözüm bulun artık

15. bende de sayfalar duzgun yuklenmiyor giris yapamiyorum

16. mfmert

mfmert User

Hala aynı yeter artık yeter

17. mfmert

mfmert User

cok kasıyor birde hersey yavasladı

18. sypnoth

sypnoth User

bende öyle giremiyorum : (

19. Benim anasayfaya giriyor, oyun sayfası yükleniyorda kalıyor, reset atmayımı unuttular acaba?

20. eicabd

eicabd User

Arkadaşlar merhaba,
    Belki faydası olur bende oldu o yüzden tecrübelerimi sizlerle paylaşmak isterim.
    Bende sizler gibi dün gece 23:00 den beri oyuna giremiyordum. Sabaha karşı tekrar kontrol ettiğimde girdim ama bu seferde haritalar dağınık , yaratıklar farklı falan sorun var. Sonrasında yaptıklarımla şimdilik girebiliyorum. Yaptıklarıma gelince
    1. Crown'da geçmişi en baştan itibaren parololar hariç tamamen temizleyin.
    2. Tekrar crowdan giriş yapmaya çalıştığımda sorun olduğunu gördüm. Bunun üzerine operayı indirdim ve aynen giriş yaptığımda bana flashplayer'ın sistemde olmadığını söyleyip (ki daha önce yüklemiştim) yeniden yüklemeye başladı ve yükledi. Bu durumda flashplayer'ın da değiştirilmesi gerektiğini anladım.
    3. Sonra Tekrar Crown'a geçip oyuna giriş yaptım sistem ilk pencerede açıldı. Ve flashizni istedi skylab'a girdiğimde . Sonra başla'ya basdım ve çalıştırdım. Ama 2.ci pencerede de sorun vardı bir çok yaratık ya görünmüyor yada beyaz dı. Yine daha önceki başıma geldiği için ayarlara gidip, tüm ayarları geri al tuşu ile sıfırladım. Ekran bildiğiniz üzere kapandı.Tekrar basla ile 2.ci pencere açıldı. Ayarlara gidip yeniden kendime göre ayarladım ve benim sorunum bu şekilde çözüldü. Şu an sisteme sorunsuzca girebiliyorum. Belki sizlere yardımcı olabilir diye kendi yaşadıklarımı paylaşdım. Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar.

Bykatil987 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.