Bug / Oyun hatasi Anasayfa Giriş Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİBOYS tarafından 7 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Global Avrupa Giriş Yapamıyoruz Girdiğimizde de Ayarlar Sıfırlanıyor Oyunmu Heck leniyor Yoksa Biigpointmi Çöküyor Yardım

2. Kazvanos

Kazvanos User

aynı sorunu ben de yaşamaktayım global avrupa 7 sunucusuna giriş yapamıyorum. oyun giriş ekranına gelince yükleniyor kısmında 1 saate yakın bekledim ama giriş maalesef yok.

3. Arkadaşlar ve sayın moderatörlerim;
    Oyun ana sayfası sorunlu herşey birbirine girmiş durumda. ve başla butonuna zar zor bastığımda ise oyun açılmıyor. Aşağıda ki yer dolmuyor.
    Sorun bende mi yoksa genel bir problem mi var?

4. Aynı sorun tr5 serverinde de var arkadaşlar..

5. Chronzon

Chronzon User

Chrome dan gir şu an giriyor

6. the_flood

the_flood User

girilmiyor...girdiysen bilgilendir bizi de

7. Maalesef orada da yükleniyor'da kalıyor. oyun ekranı yine açılmıyor..

8. Bu Saat te Eminim Kimsede Yok Form Yetkililerinin Elinden de Bir şey Gelmeyecek Umarım Kendiliğinden Düzelir

9. Kazvanos

Kazvanos User

düzelse bile saat 12 den aşağı düzelmez. Yanılmıyorsam 12-1 arası bir reboot oluyor düzelirse anca öyle düzelir. bende geliştirmeler kısmında da sayfa sorun yaşıyor.

10. Bakınız ana ekranım bu şekilde.

11. Evet Değişiklik Olmadıysa Öğlen 13:00 Gece 01:00 ve Sabah 06:00 da Çalışır

12. Kazvanos

Kazvanos User

bende geliştirmeler, uridium ve kuponlar sayfası bu şekilde. İngilizce forumda global sunucusunda sorun yaşayan bir kaç kişiye rastladım. Sanırım genel bir sorun.

13. oyun her zaman ki gibi sunucu vs gibi kendine yatırım yapmıyor kazanılan para nereye gidiyor bilmiyorum olay basitce belli ANA SAYFA bize inmiyor bu kadar basit sunucu şu anda çökmeye yakın bir durumda tr server sunucusu güncellenmesi ve yükseltme yaılması gerekiyor oyun oyuncu sayısına göre sunucu kaldırmıyor bu anlıkolan değil zmanla olan birşey bu konuda birşey yapılmazsaBURAYA yazıyorum önümüzdeki günlerde kısa sürelioyuna giriş olmuycaktır.TÜRKİYE Serverlerinde.

14. Bykatil987

Bykatil987 User

arkadaşlar TR4 de sorun yok bence server bilginizi yazın zira yetkililer hangi server da sorun var ise ona baksınlar

15. TARAYICILARIIZDA SORUN YOK SORUN TÜRKİYE SERVER SUNUCUSU ÜZERİNDEN OYUNCULARA UPLOAD YAPILAMIYOR.SORU OLSAYDI BENZER OYUNLARA GİRİŞ OLMAZDI SORUN OLSAYDI TARAYICI ÜZERİNDEN BOMBERMAN BİLE OYNUYAMAZSINIZ SORUN TARAYICINIZDA VS DEĞİL SORUN OYUNDA

16. Garip garip şekillere giriyor bu darkorbit ana sayfası ve hiçbişeye tıklamıyor.Verdiğiniz linklerde bozuk ne yapmam gerekiyor?

17. VorTex59

VorTex59 User

yaptım yinede açılmıyor...

18. ozcelik.70

ozcelik.70 User

bahsettiğin sorunu bende yaşıyorum, çözümünü bulmamıza yardım edecek misin support?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.