Geri bildirim Anasayfa Kampanyaları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*A*N*™ tarafından 9 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Anasayfada uridium, vip vb. kampanyalar oluyordu. Şimdi hangi gemiye girdiysem bu kampanyaları görmüyorum. Acaba bu kampanyalar sonamı erdi? Tarayıcı geçmişini temizledip hatta uzun süre aktif olarak kullanmadığım hesabıma girdim onda bile gözükmüyor.

Bu durum hakkında bir iki gün önce konu açılmıştı. Arkadaşın dediği gibi hangi gemiye girdiysem hiç bir kampanya göremiyorum

Başka aynı sorunla karşılaşan varmı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2020
  2. Onlar tek seferlik kampanyalar olduğu için bir daha gelmemesi doğal.
    5 sene inaktif hesabı olan arkadaşımda olmadı mesela.
    Sonuçta diğer insanlar 17.90 a vip alırken senin 5.90 a vip alman adaletsizlik olurdu. ;) :)

3. KuRaLSıZ

KuRaLSıZ User

Aynen öyle 5 tllik vipler onlar şimdide pişman oldular .

4. Kampanyaların gözüktüğü gemilerim vardı. Hiç birinde satın almadım ama artık gözükmüyor. Ne 5.9 a vip kampanyasını görebiliyorum, nede %30 %50 indirimli uridium kampanyasını görebiliyorum

Son düzenlenen: 10 Ekim 2020
    DarkNightt bunu beğendi.
  5. O kampanyalarda oyun açıkları mevcuttu 2018 şubatta ilk düzenleme getirildi bu düzenlemeyle açığı kapatıp aynı zamanda katlayıcı saatlerinde yeni uridium sayfası açıldı böylece katlayıcı avantajını bu paketler kaybetmiş oldu daha sonra başka açıkları gözlendi şuan tamamen kaldırıldı mı bilgim yok ama açığı olduğunu malesef duyduk.

6. Yetkili birinden mümkünse cevap bekliyorum. Hesap kasacaktım, yıldız yol bulucu paketi ve görev ödülü x2 ile hızlıca hesap geliştircektim. Vip indirimdende yararlanacaktım ki kampanyalar artık sıfırdan gemi dahi kurduğumda gözükmüyor

Yetkili birinden mümkünse cevap bekliyorum. Hesap kasacaktım, yıldız yol bulucu paketi ve görev ödülü x2 ile hızlıca hesap geliştircektim. Vip indirimdende yararlanacaktım ki kampanyalar artık sıfırdan gemi dahi kurduğumda gözükmüyor.

Sizin hesaplarınızda da kampanya geliyormu kontrol edermisiniz?

Haftasonu diye cevap alamadığını düşünüyordum ama bir çok konuya cevap verilmiş, ayrıca çevrimiçinde de görevlileri görüyorum. Bu seferde yanıt aradıklarından cevap verilmiyor diyeceğim ama bunca vakit en azından ''konu hakkında bilgi edindiğimizde size dönüş sağlayacağız'' gibi bir cevap verilebilirdi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ekim 2020
  7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Öncelikle Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak flood yapmak yasaktır. Mesajınızı düzenleyerek ekleme yapınız.
    Uridium kampanyaları Merkez Ekibe bağlı olarak genelde TSİ: 17:00-21:00 aralığında ana sayfada aktif olmaktadır.
    Yıldız Yol Bulucu gibi paket içerikleri de Merkez Ekibe bağlı olarak oyun içerisinde aktif edilmektedir. Unutmayınız ki 7/24 forumda aktif olamıyoruz. Oyuncu arkadaşlarımız da gereken cevapları vermiş. Görev ödülü x2 ise 7-8 seviye aralığında tek seferlik satın alım olarak gelmektedir.

İyi Forumlar.

8. Mega kazançlı saatten bahsetmiyorum. Uridium vip indirimi kampanyaları artık gözükmüyor. Kaldırıldımı bunu öğrenmek istiyorum. Hangi gemiye girdiysem hiç birinde bu indirimli kampanyalar gözükmüyor.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz kampanyalar her gemi için tek seferliktir ve eğer kullanıldıysa bir daha gözükmemektedir.

İyi forumlar.

10. Sorun burda zaten hiç bir satın alma olmadığı halde tum kullandığım kullanmadığım hesaplarımda gözükmüyor.

Modum sizde hesaplarınızı kontrol edermisiniz? Belkide sizde de gözükmüyor farkında olmayabilirsiniz.

11. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz durumu üstlerime sorarak size dönüş yapacağım.

İyi forumlar.

*F*U*R*K*A*N*™ bunu beğendi.
  12. Teşekkür ederim cevabı bekliyor olacağım

Durumla alakalı bilgi edinebildinizmi acaba???

.Hypnos., .Paradoks., Titan. İndirimli uridium ve vip'in anasayfada artık gözükmemesi hakkında birşey öğrenebildinizmi? merkezden bu konuda cevap alabildinizmi?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ekim 2020
  13. 5,90 tl lik vb. girişte çıkan kampanyalar hakkında bende konu açmıştım buradaki forumdaki mod tek seferlik olduğunu iddia ediyor ve yanlış biliyor, her ay biten vipin yerine o kampanya gelirdi darkorbit bu kampanyaların hepsini sessiz sedasız bi anda iptal etti, hiçbir bilgi yok duyurulsa çok kişinin karşı çıkacağını biliyorlar, üstelik forumda bu konunun üstünün kapanması için uğraş veriliyor gibi geliyor, anket açılmalı tekrar o kampanyalar getirilmeli 5,90 lık indirim kampanyası için zamanına o kadar uri çektik yaptıkları yanlış.

14. Dostum o kampanyalar tek seferlik modlar o konuda haklı. Belki bug sonucunda senin sürekli karşına geldi bilemiyorum. Ben bu kampanyaları artık hiç bir hesaptan göremiyorum. Çevremdeki oyuncularda göremiyor. Haber verilmeden kaldırılmış gibi gözüküyor.

15. :) önceki mesajlarda da belirmiştim bug yüzünden belirli ölçüde sınırlandırıldığını detaylandırmak istiyorum bu konuyu cevap yazmıyorlar madem. Başka gemilerde ki paketleri kendi gemilerine uygulayan kişiler oldu. İlk çıktığında belirli sürelerde paket içerikleri değişiyordu daha sonra bu paketleri satın aldıkça değişmeye başladı 2017 ve öncesinde bir açığı tespit edildi bir grup oyuncu faydalandı 2018 şubat ayında açık kapatıldı farklı gemilerde ki vip indirim başka gemilerde kullanılabiliyordu bununda önü alınamayınca anladığım kadarıyla kaldırıldı komple. Yakın zamanda tyrannos centurion paketine buna benzer yolla ulaşıp satışta olmayan paketi almışlardı. Bence buradaki tartışma konusunun dışında gelmesi yönünde konu açarsan + puanı vererbilirim.

16. bunlar daha öncede belli süre kaybolup tekrar geldiydi zaman zaman oluyor böyle velevki haber verilmeden kaldırıldı haber verme mecburiyetimi var yani buradan konu açıp nereye varmayı hesaplıyorsun anlayamadım.