Anasayfa Takvim Eklensin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 11 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Anasayfa Takvim olmalı mıdır?

1. Evet

100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Darkorbit oyunun anasayfa bölümünde haftanın 7 günlük takvimini belirtecek bir sayfa açılmasını istiyorum. Herşeyle ilgili yazılmasını istiyorum. Ne kadar çok bilgilendirme kullanıcılar içinde çok güzel olur. Herkes forumdan takip ediyor yada kullanıcılar tarafından yalan yazılar yüzünden kafamız karışıyor. Takvim sayfası olmasını istiyorum.

2. Günlük takvim zaten var. Yanda da diğer günlerle alakalı varsa bir etkinlik yazıyor. Ama çok kısıtlı ve işlevsel değil. Haftalık takvim ayrıntılı şekilde anasayfaya koyarsa çok iyi olur.

*mhmtaykn* bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu Index konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

İyi forumlar.

4. Quenn

Quenn User

+1 anasayfadaki etk takvimide geliştirilmeli buda yapılmalı

Sayfayı Paylaş