Anasayfada gözükmeyen özel etkinlikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve IИT€RИΛTIOИΛL●ƒØЯŒ●TEΛM tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Anasayfada apis zeus gibi kronos günü gibi özel etkinliklerin gününü belirten bölüm olsun mu ?

1. olsun

86,4%
  2. olmasın

13,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Konuyu daha önce açmıştım fakat anket olmadığı için konuyu düzenleyerek tekrar açma ihtiyacı hissettim . Bu konuyu açma sebebim kronos için x2 veya x3 veya x2 veya apis günü zeus günü gibi etkinlikler anasayfadaki etkinliklerin içerisinde yer almıyor.Bu etkinliklerin ne zaman çıkıcağınında belirtileceği bi bölüm istiyoruz.

2. Bence mantıklı ve olmalı

3. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Ben olması gerektiğini inanıyorum güzel bir fikir.

Keyifli Forumlar.

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bencede olması gerekiyor en azından her kim ne almak istiyor ise ona göre birikim yapar diye düşünüyorum.oyum olumludur.

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuyu daha fazla tartışma ortamına çevirecekseniz konuyu açılmamak üzere kapatırım arkadaşımız fikrini yazmış destek olmayacaksanız oyunuzu olumlu yada olumsuz mesajlarınızı belirtin farklı konularda yorum belirtmeyiniz sizi uyarıyorum.

6. bence olmasın gereksiz :D

7. Bilemiyorum. Belki en fazla bir kaç saat önceden belirtilmeli.

8. gereksiz
    -1

9. KorGeneraL

KorGeneraL User

Etkinlik takvimi süper olur. En azından hangi tarihte ne için uridium ayıracağımızı biliriz,çalıştığımız için takip etme imkanımızda olmuyor,böylece kaçırmamış oluruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.