Geri bildirim Anket Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyuna giriş yaptığımda anketle ilgili bir yazı çıktı, anketi kabul ettim ama bir değişiklik olmadı. Bu anketin amacı neydi?

2. Darion26

Darion26 User

Sanırım ileriye yönelik fikirlerin ne kadar gerekli olduğunu arıyorlardı :)

3. anketi yapa na belirli miktarda gg veriliyor bana 250 verildi

4. Bende anket açılmadı çok saçma :confused:
    Normalde anket sayfası açılırdı oda yok

5. orasını bilemem supota başvur dicem ama 250 gg için değer mi :)

6. Bence değer sonuçta 250 gg = 3750 palladium

7. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Anket ile ilgili teknik bir sorun oluşmuştur. Bunun düzeltilmesi içi gerekli bilgilendirmeyi yaptık.

İyi Forumlar.

8. başvur o zaman ;) :D

9. Yok sorun varmış zaten :)
    Modum anketi anasayfaya taşısalarda sorun olmazdı

10. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Genellikle anketleri maile yolladıkları mesajlarla yapıyorlardı ama bu ilk oldu demek ki artık bu şekilde bizlerden geri bildirim alabilirler.

İyi Forumlar.

11. Modum tekrar tekrar denedim açılmadı :(

12. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Dediğimiz gibi sorun var ankette mesela bu yardım butonunda herkese gözükmüyor.

İyi Forumlar.

13. Neden hiçbir şey düzgün yapılamıyor ki bir anketi bile düzgün yapamıyorlar ?

14. Merhaba ,

Oyuna girdiğinizde haritada bir süre bekleyince açılan pencerede soruyor. Katılma yada Katılmama seçenekleri var. Katılırsanız ayrı bir sekme açılıyor. Bende hep İngilizce açıldı fakat menüden Türkçe'yi seçtim. Anketi tamamlayınca toplam 250 galaksi enerjisi veriyor.

İyi forumlar.

15. Adminim bende sekme açılmıyor.

16. Maxthon mu?

17. Merhaba ,

Tarayıcı engelliyor olabilir sağa-sola bakın bir yerde uyarı simgesi v.b. bir şeyler olabilir. Görevli hesabımda ve kendi hesabımda dediğim gibi olmuştu.

İyi forumlar.

18. Adminim teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı anketi yapabildim :)
    Tablette Puffin Web Browserda ayarladan Block-Pop Ups'ı kapattım öyle açıldı :)

19. Merhaba ,

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu bize :) başka sorunuz yoksa kilitleyelim.

İyi forumlar.

20. Başka sorum yokta diğer üyelerin soruları var mı bilemem :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.