anket

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _***wArgAmEs***_ tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadslar benm oyun hesabımın kayıtlı oldupu maile mesaj gelms darkorbit oynamaktan neden vazgeçtin diye ve devamında sizden bişey rica edebilirmyiz diyor anketimize katılın fikirlerinz bizim için önemli diyor ama söyle bişey var benm harici 2 tane daha carım var ama onlara hiç bir mail gelmemiş ve ben bu hesablara her gün giriyorum bu mesaj nedir acaba?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konu ile alakali detayli bir bilgiye sahip.degilim yanliz 1 ay ve daha fazla girilmeyen hesaplara bir takim hediyeler ile yeniden giris yapabilirsiniz gibi mesajlar gelebilmekte ama anket olarak ben hic rastlamadim yeni bir uygulama olabilir siz guvenilir olmadigini dusundugunuz bir linkten geldigini dusunuyorsaniz support ile bu konu hakkinda iletisime gecebilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.