Duyuru Ankete katılamayanlar buyrun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aknilox tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aknilox

Aknilox User

Edit:Uzman fm in aşağıda belirttiği şekilde ankete sorun olmaksızın katılabilirsiniz.

Merhaba,

Ankete katılmak için size bir önerim var öncelikle hesabınızın ana sayfasına giriniz.

https://bigpoint.fluidsurveys.com/s/dotgp/?gamename=DarkOrbit&genre=SpaceBattle&pid=GAMEID&uid=GEMİ ID&sid=6

Yeni sekme açıp bu linki yapıştırınız ve linkte gördüğünüz renkli yazıları silip istenilen bilgileri giriniz. Gemi ID si anasayfanız da sol üst köşede vardır. Game ID si ise supportan gelen mailin alt kısmında hesap bilgilerinizin olduğu kısımda yazmaktadır.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 12 Aralık 2015
  2. Yardım bölümünden açılmıyor mu?

3. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Öncelikle supportan gelen cevapları forumda değerlendirmeye sunmanız doğru değildir. Forumda support cevaplarının yayınlanması yasak ama siz dolaylı şekilde belirtmişsiniz.

Ama size cevap vermek zorundayız. Öncelikle support admininin belirttiği kullanıcı hatası mantıken doğru oluyor. Bizim önerdiğimiz maxthon tarayıcısına özel bir durum değildir. Engelleyici her tarayıcıda vardır. Bunu bilmenizi isterim. Ayarlardan bunu kaldırmak da mümkün oluyor. İşte bu yüzden kullanıcı hatası olarak adlandırılabilir.

İyi Forumlar.

4. Aknilox

Aknilox User

yardımda şunlar var:
    Dükkan
    Atlama-CPU
    Atlama kapıları
    Roketatar
    Pro işlem çubuğu
    Palladium
    Gemi tasarımları
    Cevher transferi
    Yetenek ağacı
    Teknoloji Fabr.
    Savaş istasyonları
    Yapılandırmalar
    Ekipman geliştirmeleri
    Hızlı yuvalar
    Geliştirmeler
    XP ve ilerleme
    Kaynak satma

burada ise harflerin sadece üst kısmı gözüküyo ve tıklayınca Tamir robotu penceresi açılıyo

bu da demek oluyo ki buraya sığmamışlar ve büyük ihtimal daha aşağıda anket seçeneği...

5. Sağ alt köşeden tutup aşağı doğru çekebilir ve pencereyi büyültebilirsiniz.

Ek: Bende var ve şuan ankete tekrar katıldım bakalım yine gg verecek mi :D

6. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Ankete katılmak için size bir önerim var öncelikle hesabınızın ana sayfasına giriniz.

https://bigpoint.fluidsurveys.com/s/dotgp/?gamename=DarkOrbit&genre=SpaceBattle&pid=GAMEID&uid=GEMİ ID&sid=6

Yeni sekme açıp bu linki yapıştırınız ve linkte gördüğünüz renkli yazıları silip istenilen bilgileri giriniz. Gemi ID si anasayfanız da sol üst köşede vardır. Game ID si ise supportan gelen mailin alt kısmında hesap bilgilerinizin olduğu kısımda yazmaktadır.

İyi Forumlar.

Aknilox bunu beğendi.
  7. Uzman modumun söylediği belki biraz karmaşık gelebilir. Şöyle bir resim üzerine göstereyim.

1) Oyun penceresinde soru işareti olan pencereyi açıyoruz.
    2) Bu pencereyi sağ alt köşede bulunan üçgen şeklinden tutup aşağı doğru çekiyoruz.
    3) Yanlış yeri işaretlemişim :D Sorun yok hemen altındaki "Oyuncu anketine katıl"a tıklıyoruz. Gelen pencereden ankete devam ediyoruz.
    4) Tarayıcının adres kısmında kırmızı tabela çıkıyor ona tıklıyoruz.
    5) Engellenmiş açılır pencereler kısmından çıkan linke tıklıyoruz.
    6) Anketi yapıp 250 gg alıyoruz ve son :)

Not: Resim fazla yer kaplamasın diye alıntı içine koydum üzerine tıklarsan büyür. (2 kere tıklayın)

-UZMAN- bunu beğendi.
  8. Aknilox

Aknilox User

o yardım kısmı herkesde farklı şekilde, ben en aşağı indirdim demin söylediğim kadarı gözüküyo :)

işte aradığım sonuç buydu teşekkürler uzman fm. (bunu bi duyuru olarak koyabilirsiniz aslında,daha çok kişinin haberi olur) konuyu kilitleyebilirsiniz tekrar teşekkürler herkese

-UZMAN- bunu beğendi.
  9. Devamıda vardır ama neden gözükmedi bilmiyorum.

Standart olan Görev veya Ultimate arena gibi seçeneklerde olmalıydı belki tam indiremedin aşağı :D

Neyse artık başkalarında görünüyorsa onlar bakar öğrenir:rolleyes:

10. Aknilox

Aknilox User

yok hatta bütün tarayıcılardan tek tek girip aşağı indirdim hepsi oraya kadar iniyo bende :) arkadaşta 13 seçeneğe kadar iniyomuş

11. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Bu şekilde konular açıldığında bu bilgileri iletiriz. :) Ayrıca ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ arkadaşımızın dediği gibi de oluyor. Yalnız sizde gözükmemesinin sebebi pencereyi kaydırırken yarıda bırakmanız. Yarıda bıraktıktan sonra bir daha aşağıya inmiyor. Bunun için pencereyi en üst yerden başlayıp ekranınızdan en alt köşesine kadar çekmeniz gerekiyor.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.