Anlamadığım oyun hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve 46kromozom tarafından 2 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 46kromozom

46kromozom User

İyi günler iyi forumlar DO ailesine

Son iki gündür darkorbit oynarkaen şunu fakettim oyuna girdikten ve başladıktan iki harita değişiminden sonra droitlerim gözükmüyor ve ardından oyun ile bağlantı sorunu yaşıyorum
    internet hızım 12-16 mb olmasına rağmen video sitelerini diğer oyunları 50-70 ping ile oynamama rağmen bu eski tarayıcı oyununda aşırı lag ve ping sorunu oluyor garipsememe neden olan asıl şey ise tüm tarayıcılarda oyun böyle.
    "Better game harder game Bigpoint"

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Çerezlerinizi temizleyip burada belirtilen sıralı çözümleri inceleyeniz.

İyi oyunlar.

46kromozom bunu beğendi.
  3. 46kromozom

46kromozom User

Tarayıcıyı sıfırladım çerezleri ve diğer yük bindiren öğeleri sildim fakat şimdide artık darkorbit sunucusuna bağlanamıyorsun hatası alıyorum tarayıcıyı silip tekrardan yükleyeceğim. bakalım düzelicek mi?

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Size Maxthon tarayıcıyı önerebilirim. Birde bu tarayıcı ile dener misiniz ?

İyi forumlar

46kromozom bunu beğendi.
  5. 46kromozom

46kromozom User

Zaten opera perte çıktı.

modum 3 kez patladım oyunu bıraktım an itibari ile ilginiz için çok teşekkür ederim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Mart 2019
    Labirent bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Oyunda bağlantı kopması sorunu mevcut ve bu sorun teknik ekibe çözülmesi için rapor edilmiştir.

En kısa sürede sorun çözülecektir, yaşadığınız teknik sorunlar için çok üzgünüz :(

İyi forumlar.

46kromozom bunu beğendi.