Geri bildirim Anlık Darkorbit

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 19 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

Son düzenlenen: 19 Nisan 2020
  2. Hahaaaa oyunun geldiği yere bakın be yazık verdiğimiz emeğin karşılığını bole alıyoz

3. yapıcak bir şey yok düzeltmek yerine "yenilik" getirme çabasındalar :)

4. "şu anda" ayrık krdşm shop'u düzeltir misin

5. ya yeterki sen iste :d

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  6. TheGameII

TheGameII User

s.a

hocam su tr2 tr3 sunucusuna gemım 3 saattır kapıda takılı kaldı cm yazdım tınlamadı anca kufur edıyoz banlıyorlar
    bu oyun bır duzenleme gelecekmı artık cıdden bak 3 saatır kapıdayım N/A

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince forum da küfür etmek yasaklanmıştır Gerekli Cezayı Uyguluyorum.

İyi Forumlar.

ateistkeci bunu beğendi.
  8. pazar günü evdeydim sadece darkorbit oynamak istedim. sonuç bildiğiniz üzere.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Bu oyunun düzeleceğine ben inanmıyorum artık :) Unity'ye geçildikten sonra dahada beter olacak diyebilirim. Bir kere oyunun sunulma politikası zaten dengesiz browser oyun devri taaaa 2009'da kapandı.

Bunun sebebi ise güvenlik problemleri çok , desktop yada mobil oyunlarda güvenlik sorunları webe göre daha az ve problemler daha kolay halledilebilmekte.

Kısacası flash bir oyunun bu yıla kadar gelmesi bile mucize , oyuna hile yazmak , bot yapmak , açıklarını bulmak Javascriptten kaynaklı çok kolay olduğundan ve bir yenilik getirince oyunun sürekli hatalar ile dolması çok sıkıntılı ne yazık ki.

Şunu demeden geçemeyeceğim , yıllar önce uyarmıştık bu güne geleceğini söylemiştik oyunun ve şu an görüldüğü üzere uyarılarımız ve tahminlerimiz doğru çıktı. Yapacak bir şey yok oynayanlar ve oyunu geliştirenler düşünsün :)

Bir çok oyuncuyu kaybettikten sonra bu oyunun toparlanması çok zor olur. Çok kan kaybetti ve düzeleceğini sanmıyorum.

Son düzenlenen: 19 Nisan 2020
  10. beyan3356

beyan3356 User

oyunun düzeleciği felan yok suporta yazıyoruz tınlamıyorlar adamlar böyle giderse artık cm ler kendi aralarıdanda oynarlar bu oyunnu

11. Teknoloji bu kadar ilerlemişken 2 saatlik işi (belki o kadar bile sürmez) neden çözmezler anlamış değilim hala

12. 2 ay öncesine kadar pazar günleri deli gibi hades yapan oyunculardık. 2 ayda oyunun geldiği şu hale bakın resmen rezillik. Umarım en kısa zamanda düzelir de biz ve tr takımı rahatlar.

13. kerimerim

kerimerim User

Yazacak çok şey var ama neyse..

14. cidden yapmış :D :D

15. Her Hafta Sonu Keyifle Evimde Oynayabildiğim Çok basit bir oyun yaptığınız için teşekkürler :) Başlaya Basıyorsun ve Başka Hiç Bir şey yapmana gerek kalmıyor.. [​IMG]

NASUH_ASWA ve memat155 bunu beğendi.
  16. Burada da yazım hatası var :D

17. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

burda bize cevap verecek brileri varmı bu oyunu kim yönetiyor düzeltin bu hatayı uykum gelmeye başladı

18. MiLiTaN47

MiLiTaN47 User

ne kadar sabırsısız saolun düzeltildiği için .
    d

19. memat155

memat155 User

xD bu güzeldi xD

20. sus sus çaktırma :D