ANLIK MESAJLAŞMA VE GRUP İSTEĞİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KДЯДЙLIKஐΨŌЯÜЙGΞ tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu? (sadece anketi doldurmayalım darkorbitseverler:) yorumlarınızı bekliyorum inş.

1. Olsun:)

75,0%
  2. Olmasın:(

oy sayısı 0
    0,0%
  3. 2 arada 1 derede kaldım :S

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar;
    Bildiğiniz üzere grup içinde olan bir oyuncuya davet gönderemiyoruz. Eğer adam chatte de yoksa DarkOrbirseverler daha ilkel bir taktik geliştirmiş: Grup liderinin veya gruptan birini etrafında deli gibi dönmek veya adamcağızı roketlemek:)
    Ben buna bir çare düşündüm. Klan isteği gibi grup isteği neden olmasın?:)
    Gruptaki birinin üstüne tıkladığımızda eğer gruptaysa,grup penceremizde "davet et" yerine "istek gönder" olacak. Grup lideri bu istekleri kendi grup penceresinde görecek ve kabul edip reddedebilecek. Ve isterse tüm davetiyeleri bloke edebilecek

Buna benzer bir başka düşüncem de:
    Anlık mesaj:) chatte olmayan birinin(global sw lerde yabancı biriyle direk iletişim kurmaya yarayabilir.) üzerine tıkladığımızda onunla "kısa bir şekilde" (uzatmadan arkadaşlar:)) konuşabileceğiz. 100 karakteri kapsayan bir konuşma olmasını düşündüm. (Burayı tartışabiliriz:)) ve art arda gönderilemeyecek. Banlı oyuncular için olmayabilir. veya karakter sayısı düşüp soğuma süresi artabilir.

arkadaşlar resim koyamadım kusura bakmayın:( İnşa'allah anlatabilmişimdir. Lütfen direk hayır deyip -1 verip geçmeyin nedenini açıklayın ki konuyu geliştirelim. herkes hata yapar. çoğunluğun fikirleri insana + fikir kazandırır:)

Son düzenlenen: 12 Şubat 2014
  2. Grupla ilgili düşüncen mantıklı olmuş bencede ama başkanın gelen istekleri bloke etme hakkıda olması lazım bence

3. evet onu da ekleyim mantıklı

arkadaşlar okuyorsunuz okuyorsunuz hiçbişey yapmadan çıkıyorsunuz. yorularınızı bekliyorum. 8 görüntülenme 1 yorum 3anket :(:(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Şubat 2014
  4. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum.Roket atmaktan kurtulur oyuncular.Gerekli destek gelirse iletiriz.

5. Pek destek gelecek gibi değil modun ya çok az görüntülenme var :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.