Annitor Görevi Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 4 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. annitor görevi 3 -4 k lardaydı şimdi 500 lerde gözüküyor oyunda hata var nası lçözülecek buu

2. coder545

coder545 User

baska bir anni gorevine yazmis olabilir mi

3. New_York

New_York User

Zaman geçirmeden destek birimi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Coder545 üyemizin söylediği gibi belki başka bir annihilator görevine yazmıştır. Eğer öyle değil ise supporta yazmalısınız.

İyi forumlar.

5. bu oyun yüzünden sinir hastası olacaz başka göreve yazamaz 1 tane aannitor görevi varr kaç gündür kesiyoz başlığa 2 k yazdım 3- 4 k faladı 500 gözüküyorr sabo falan 8 k inter 15 k annitor görevindeo ldu bu sadece bugun

imkansız sabo görevi inter görevi cubi görevi protegit görevi annitor görev hepsini aynı anda aldım 5-2 de kaç gündür yapıyorum okadar yaptım azaldı kendiliğindeno yunda kesin sorun düzeltilecek bu

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2018
  6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

O zaman destek birimiyle iletişime geçmeniz gerek.

İyi forumlar.

7. supporta yazdım düzelmesi lazım..

seyir defterine baktım 490. sayfaya kadar gösteriyor ve bu görevlere başlayalı 2-3 hafta oldu heralde bakıp anlarlar kesilen annitorun sayısını.. başlığı atarken 2 k dedim sinirle 4-5 k falandı heralde

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2018
  8. New_York

New_York User

İnanın yazdıklarını okurken ben üzüldüm ama bir özür bile yazmamışlar... Çok soğuklar görüyorsunuz...

O kadar emek verin siz saçmalık yüzünden emekleriniz gitsin... Yazılımı Çin den galiba bu oyunun :D

Destek birimi her türlü sorunu görebiliyor ama bunu düzeltecek süre ve düzeltme ihtimalli tartışılır... Bir çok somut kanıtlar ve haksız oyun hataları nedeniyle destek birimine gönderilen bir çok yardım talebi olumsuz yanıt alıyor...

Yani siz özür dileriz yapabileceğimiz bir şey yok diye cevap verme ihtimalleri de mevcut.

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

İmkan ve kurallar dahilinde yanıt veriliyor.Mümkün olan işlemler en kısa sürede çözümlenip oyuncu memnuniyeti sağlanıyor .Ancak bazen elde olmayan kuralları aşamadığımız işlemlerde yapabileceğimiz bir şey yok yanıtı verme durumunda kalabiliriz.Genelde olumsuz yanıtı alan oyuncular yazdığı icin sanırım bu kanıya vardınız .Elbet üzücü ama yapabilinecek işlem gerçekten yok .

Görev pencerenizin ekran alıntısı ile görev adı ve detaylı açıklamayı da ekleyip supporta yazınız lütfen.

Keyifli forumlar..

10. New_York

New_York User

Ciddiye alarak cevap vermenizden ötürü teşekkür ederim sayın admin.

JUPlTER bunu beğendi.
  11. 41krvfb41

41krvfb41 User

aynı durum banada oldu.galiba birleşmeler yüzünden böyle oldu.supporta mesaj at.ilgilenceklerini söylediler.

12. hiç bir şekilde açıklamayı kabul etmiyorum seyir defterimde kaç tane annihilatörün kesildiği belli bunun düzelmesi lazım supportan başka başvuralacak neresi var ?

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu sorunun tek çözüm supporta yazmaktır. Onlar gerekli incelemeleri yapıp, size cevap vericeklerdir.

İyi forumlar.

14. yemin billah oyundan zevk alıcağımıza sinir hastası oluyoruz uğraştığımız durumlara bak ya yazıklar olsun

kardeşim seyir defterinde herşey mevcut neyi ne kadar kestiğim bunu düzelticeklerrrrrrr

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayın. Mesajlarınızı birleştirdim.

Lütfen sakin olun. Sorununuzun ne kadar rahatsız edici olduğunun farkındayım. Support ekibinden gelicek cevabı bekleyin.

İyi forumlar.

16. sorunu benden başka yaşayan varmı şuan forumda denk geldinizmi kimse yokmu sadece bendemi

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu tip sorun yaşayanların supporta yazma ihtimalleri daha fazla bu yüzden forumda konu açılmamış olabilir. Siz görevlerinizi yapmaya devam edin. Support sorununuzu çözülücektir.

İyi forumlar.

18. görev yapmaktan soğudum

*elektrikçi*ELF* bunu beğendi.
  19. dediğin hatayı anlamak da sorun emin o,l işin bence çok uzayacak, sorun varsa tabi.

20. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Bu kadar karamsar olmayın lütfen bırakın bu sorunlarla uğraşan arkadaşlarımız işlerini bir an evvel yapsınki. Sizlerde bizlerde güzel oyun oynayalım.Hatalar biz insanlar içindir ama düzeltmeyide biz insanlar yaparız sizlerden biraz sabır istiyoruz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.