Annitor Görevi Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 4 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hatanında bu kadarını görmedim bakalım sonuna kadar uğraşıcam şu görevin sayısı düzelene kadar

2. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Sabırlı olmak erdemliğin bir ölçüsüdür inanıyorumki o erdemliği bize burda göstereceksiniz. Sizin sorunlarınız bizim için çözüme getirmek sizlere yardımcı olmak burda.

İyi forumlar.

3. 41krvfb41

41krvfb41 User

aynı sorunu bende yaşadım.supporta bildirdim.inceleniyor dediler zaman alabilir biraz dediler.bekliyorum

4. hala görevi düzeltmemişler ne zaman düzelecek yaa sabırr ne zaman düzelecek hala bekliyoz yeter artık vallahi

hala düzelmedi dünden beri bekliyorum ??

görevimi ypamaya devam ediyorum ve supporta ilgili ekibe bildirdik sabırlı olun diye mesaj atmışlar düzeleceğine inanıyorum..

Son düzenlenen: 5 Eylül 2018
  5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hemen düzelmez ki rapor edilir ,belli bir süre sonra size dönüş olur .Yazdığım şekilde bildirim yapınız ,endişeniz olmasın .Sonra siz görevinizi yapmaya devam ediniz.

Keyifli forumlar.

6. Ne zaman düzeltecekler görevi usandırdılar artık

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen sabırlı olun. Jupiter adminimizin yazdığı gibi sorununuz çözüme kavuşucaktır.

İyi forumlar.

8. 4 eylülde yazdım görevimin sayısı hala düzelmedi 13 eylül oldu hala bekliyorum

9. sana çoktan geri dönüş yapmış olmaları lazım mail in gereksiz kısmını kontrol et , baktın yok 1 kere daha yolla bu sefer dikkatle bak çünkü siliniliyor gereksiz kutusundaki mailler

10. mesaj yolladılar zaten ilgili ekibe haber verildi ilgileniliyor diye düzelicek inşallah bekliyorum

bakın görevim 4-5 k ffalandı başlığı hızlı atınca sinirden 2 k yazdım o civarlardan 528 e düşmüştü annihilatörün sayısı 4 eylülde foruma ve supporta yazdım support ilgilenecek dedi 1 hafta olmadı dün bi mesaj daha attım yada önceki gün hala düzelmedi 1717 şuan görevdeki annitorun sayısı artık düzeltilsin oyuna girip gördükçe sinirleniyorum giresimde gelmiyor artık düzeltilsin

11. annitor görevim 528 e düşürülmüştü 4 k lardan ben kastım yine 4 k falan yaptım hala görev düzeltilmedi 4 eylülden beridir bekliyorum supporta yazdım bi düzeltemediler artık birileri yardımcı olsun sinir hastası olucaz, seyir defterinde 4 eylüle kadar ne kadar annitor kesildiği ortada 2-3 haftada 4 k falan yapmıştım 528 e düşürmüşlerdi böyle bişi olamaz ben kastım yine 4k oldu hala düzelmediler artık bi yerlere iletin bi yardım edin

12. az önce banada oldu 4-5 k dan 380 e indi ne zaman düzelir sorun

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen sabırlı olun.

Adminimizin söylediği gibi sorun mutlaka çözülecektir.

İyi forumlar.

14. sabotur görevim bitti annitor 6k şuan görev düzeltilirse oda bitecek daha ne kadar bekliyeceğiz aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda var bi çözemedilermi ne kadar kestiğimizi düzeltilsin artık

çok güzel şekilde supporta açıkladım fotolarıda attım inşallah düzelir görev

4 eylülden beridir bekliyom bakalım ne mzan düzelecek görev

hala düzelmedi fotoda attım bıktırdılar artık

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2018
  15. 3 haftadır görevim ile ilgili cevap alamadım

16. Merhaba,

Forumda flood yapmak yasaktır. Mesajlarınızı birleştirdim , lütfen bu konuya dikkat ediniz.
    Görevler hakkında yeni bir bilet oluşturunuz ve tekrardan destek ekibiyle iletişime geçiniz.

Sizlere de cevap gelmediyse yeni bir bilet oluşturup sorunuzu anlatıp destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar..

17. Dün gece başladığım görevde 550 tane saboteur kestim fakat bugün gemime girince görevimin sıfırlandığını gördüm sebebi nedir.Silinme durumu söz konusu değil

18. zevk alaım diyoruz sinir ediyor bu oyun iyice gıcık kaptım bu çalışanlara

19. Merhaba,

Göreviniz hakkında bir silinme söz konuysa, support destek ekibiyle iletişime geçip konuyla ilgili detaylı bilgi veriniz.
    Gerekli yardımı sağlayacaklardır.

Oyunla ilgili problemlerinizin sizi ne kadar öfkelendirdiğini biliyoruz fakat konuşmalarınıza biraz daha dikkat ederek yazınız lütfen.
    Türkiye Ekibinin üstüne düşen görevi yerine getirdiğinden emin olabilirsiniz.
    Biraz daha sabırlı olmanızı rica edeceğim..

İyi forumlar..

20. 4 eylülden 30 eylüle kadar düzeltmediler fotorof attık görevin fotosunu falan hala düzeltçekler tatilemi gitti çalışanlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.