Annitor Görevi Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 4 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sizin ve diğer üyelerimizin yaşadığı sorun support ekibimiz tarafından Almanyadaki teknik ekibe iletilmişdir. Umarım en kısa sürede sorununuz çözülür.

İyi forumlar.

2. inşallah sağolun Hala beklemedeyiz 4 Eylülden beri annilatör görevim düzelmedi fotolarıyla seyir defteriyle ispatıyla yazdım ettim hala düzelecek insanları sinir hastasımı etmeye çalışıyorlar

4 eylülden beridir hala düzelmedi görev artık ne yapalım yani kötü sözmü kullanalım başka şikayet şekillerimi arayalım oyunumu kötüleyelim oyunumu bırakalım resmen göz göre göre hakkımız yeniliyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2018
    KATALONYA bunu beğendi.
  3. KATALONYA

KATALONYA User

daha düzelmedi mi yok artık çok olmuş:S

4. 4 eylülde annitor görevimin sayısını 4-5 k lardan 500 e indirdiler 2 aydır düzelemedi supporta her türlü şeyi attık fotoğrafı seyiri görev denetim kulesini falan filan hala bekliyoruz

5. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Lütfen tek satır yazmaya özen gösterelim .

Keyifli Forumlar.

6. aynen sayın yetkililer madur durumdayız hakkımız yeniyor neden bişi yapılmıyor yazık günah ya

7. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Yaşanan durumun farkındayız ama Tr ekibi olarak elimizden birşey gelmiyor hatalar çözülecek dendi ve yavaş yavaş gideriliyor.

Maaduriyet açısından yakın bir zamanda telafi verileceği hakkında bilgimiz var ama tarihi belli değildir.

Keyifli Forumlar.

8. modum sizde bişi yapamıyosanız biz napalım telafi diyorsunuz bakın benim 3 görevim bitiodu sıfırlandı bitirip gelen urilerle 3 hafta hades dönsam albaydım şimdi adam kastı uçtu görevleri bitirsemde olamıyorum bunun telafisi nasıl olacak verilen 50k uriylemi yani sizce akıllıcamı bu

9. benim görevim 4 eylülde azaldı hala düzelmedi 3 ay olacak ayıp ama yani ilgilenmiyorlar bi düzelmedi kaç kişi mağdur

10. hala bi gelişme yok silinen görevlerle ilgili bi almanyayı arayın olmadı gidin bu iş böle olmaz en kısa zaman dionuz 3 ay oldu resmen çocuk kandırıyolar

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki size bu konuda kesin bilgi veremiyorum. Yaşadığınız sorundan dolayı aylardır mağdur olduğunuzun farkındayım, lakin beklemekten başka bir çaremiz yok şu an için. Yaşanan sorunu siz ve diğer bu durumdan muzdarip üyeler için tekrardan haftalık raporlara ekleyeceğim.

İyi forumlar.

12. şimdi 3 ay geçti bi geri verilme olmadı sanırım olmayacakta benm sıkıntım şu tamam ben vazgeçtim geri istemiyorum oturup işsiz gibi tekrar yapıcam görevleri ama şu var mesela cubi görevim 3100de idi sıfırlandı şimdi ben 2bine gitirsem o görevi ve bi sabah bi baksam darkorbitin aklına esmiş görev iadesi yapmış ve görev desteksiz bitmiş ben bu durumu yaşamak istemiyorum supportamı yazıyım görevleri geri vermesinler sıfırdan yapacam nası yapıyım bi açıklama yaparmısınız gerçi her türlü hakkı yenen biziz ben hakkımıda helal etmiyorum

13. Bonibon

Bonibon Guest

Merhaba,

Support ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır. Support ile nasıl iletişime geçeceğinize dair konuya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2018
  14. 4 eylülde yaşanan sorunu baya bi aralıklarla mesaj atarak ilettik ilgilenecekler inşallah detaylı şekilde görevlerin fotosunu falan attım bekliyorum hala bakalım

15. mutulica

mutulica User

kilichanr jackrollins.8 instagram hesabına bir mesaj atarmisin bir konu vardı

Son düzenlenen: 23 Kasım 2018
  16. ne alaka ??

17. mutulica

mutulica User

birader forumda soyleyemem :D istersen at istersen atma ama işine yarayacak birşey yinede sen bilirsin

18. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Mesajınızı düzenledim.
    Forumda sanal hesap paylaşımı yasaktır. Lütfen dikkat edelim.

İyi forumlar.

19. mutulica

mutulica User

dün moderatöre bir üyeye mesaj atmam lazım ama burdan atılmıyor instagram kullanıcı adımı yazabilirmiyim bana ulaşması için diye sormuştum moderator de bu cevabi vermişti Merhaba, Forumda özel mesaj gibi bir seçenek yoktur, herhangi bir sosyal medya kullanıcı adınızı belirtip size ordan ulaşabilirler, kesinlikle link paylaşımı yasaktır. İyi forumlar. MERKÜR, Dün 20:54 Rapor Et#2Beğen
    her moderatör kafasına göre kural mı koyuyor anlamadım

20. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Mesajınızı tekrar eski haline döndürdüm.Link hariç adınızı paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.