Anti Bot

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve CzRєкѕoℓo™[11LF4] tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Beyler çembere alınınca ne yapılması gerektiği hakkında yukarıda yazı çıkıyor ya , işte o yazı çok hızlı yok oluyor ve 2. aşama geliyor. Hangi kutuları toplayacam diye bakarken yazı gidiyor. Ban atmak için kendi emeğiyle oynayanı mı arıyorsunuz anlamıyorum ki. Son 5 gündür her girdiğimde N/A adında biri var hala da devam ediyor ,ben son 2 günde 6 kere çembere alınıyorum. Bu mudur yani ? Küfür eder gibi yanlış toplamamız için 2 saniyede kaybolan uyarı eklemişsiniz. Lütfen düzeltin. Tüm çemberlerin video kaydı bende mevcut ..

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bot banlamalarıyla ilgili tüm durumlara merkez ekip bakmatadır. Lakin gene de ilgili videoyu Support ekibimize yollarsanız, gerekli incelemeler sonucunda merkez ekibe iletilebilir.

İyi Forumlar.