Geri bildirim Anti-Cheat Clienti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

 1. Evet

 2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. OndN bahsediyorum zaten
   
 2. Yazını detaylı okudum ve senin dediğin tarayıcıda eklenti.
   
 3. tam eklenti değil.

  Pc ye kuruluyor tarayıcıya etki etmekte fakat tarayıcıya kurulmuyor.
   
 4. Tamam anladım :)
   
 5. Aliens

  Aliens User

  Ben şahsen böyle bir eklenti zorunluluğu gelirse oyunu bırakırım. Benim kişisel bilgisayarıma açılması için bu tarzbir filitre yükletmeye mecbur edemezler. Bunu yapana kadar, kendi açıklarını kapayıp Bot kullananları etkili bir incelemeyle banlayabilirler. Ben kesinlikle böyle bir şeye izin vermem ve olumlu oy kullanmam. Üzgünüm.
   
 6. Tıklama botunda bu senin dediğin imkansız.
   
 7. İmkansıza yakın şeyler istedin:D
   

 8. Eski tip tarihi eser olan botlarda server ve sunucu bilgisine göre bannlanmaktaydı o eski botlar kandırmacaydı. Orada ki bot yazarlarının bazıları darkorbitin eski adminleri ve su altından kodları onlara sızdırdılar.

  Baktılar bot satışı olmuyor orada ki eski adminler almanyaya yolladı gemi ÏDLERİNİ hoopp cat cur bannn


  Ama yeni nesil botlarda bannlama olması çok zor ancak bu dediğim sistem ile bannlama yapılabilir.

  Nedeni bu botlar haritayı kullanmıyor ekrana tıklama yapıyor yada bilgi girmene gerekde yok.

  Bundan dolayı bann almıyorlar. Sistemde o botları oyuncu algılamakta.
   
 9. Aliens

  Aliens User

  Imkansızi ise kusura bakmasınlar ama bu işi bıraksınlar o zaman.
  Hayır, gayet mümkün. Senin sévir defterini incelerler ise bu olabilir. Bir insan 12 saat devamlı aynı haritada konuşmadan, gemi veya NPC kesmeden, grup olmadan ve harita değişmeden kutu toplayamaz. Ayrıca farkındamısın bilmem ama pet ve modüllerini incelersen resmen buna teşvik olduğunu görürsün. Yakıtın biterse diye oto yakıt alan CPU bile var. Ben bundan yanayım. Yada botu oyun tekeline alarak belli bir ücret karşılığı tüm oyunculara sunabilir. Böylece sende bende aynı avantaja sahip oluruz ve oyunda bundan para kazanır. Fikir aynen şöyle; Gemin bir haftalığına otomatik oyun tarafından kutuya atılacak ve bunun ücreti 5 tl olacak. Bence gayet adaletli ve botu ciddi oranda azaltacak (oyun tekeli dışındakileri). Çünkü bundan ban yeme riski olmayacak ve oyuncu bunu tercih edecek. Benim görüşüm böyle.
   
 10. Ee o zaman BOTTAN NE FARKI VAR !:mad:

  5tl ye otomatik gemiyi botu resmileştirelim dedin resmen.

  Seyir defterini incelemkle her şey bitmez bazı insanlar var saatlerini kutu toplamakla geçiriyorlar.

  Ben yaz tatilinde günde 10 saat kutudaydim simdi adam sen 10 saat kutu topladım diye beni mi bannlasın ?
   
 11. Bi sistem yapsınlar günde 100 kere aynı kordinata gidene ban versinler. Bunu 1 hafta takip edip durum tekrar ediyorsa kesin ban.

  Böyle eklenti işleri olmayacak gibi.
   
 12. Şunu belirtmek isterim ki

  Eklenti sistemi bence daha iyi olur.

  Şimdi adam gezse bile bazen aynı koordinatlara denk girebiliyor yanlış bannlamalara sebebiyet verebilir.

  Eklenti yani HACK shield sistemi büyük oyun firimaları kullanmakta ve kesin net sorunsuz işini gayet iyi yapmakta.
   
 13. Aliens

  Aliens User

  Resmileşsin diyorum. Evet. Çünkü bunda herkese aynı eşit şans sunulacak. Ve ban demiyorum, inceleme ve gözetim altına alınabilir. Ayrıca, tamam. Ben bu dediğini yükledim. Benim bilgisayarımda oto mause var. Ama ben bunu başka işlerim için kullanıyorum. Şimdi bunuda mı engelleyecek? Hani kanıtın? Eğer hangi saatlerde çalıştığı nerelere tıkladığı gibi verileri alırsa kişisel bilgisayarıma karışma olur ve bu yasal değil. Anlayacağın onunda kutuya çözüm olacağı yok. Çünkü o programı sadece o iş için kullanmıyorsun. Defalarca silme veya başka sabit dosya işlerim varsa diye onu kullanabilirim. Bunada hiçbir kimse karışamaz. He silince gir de diyemez çünkü kendi şahsi malım ve içindeki uygulama ve programlara dokunma yetkidi yok.
   
 14. Tamamda sadece oyun açıkken işleyecek bu sistem ? Oyunu kapatıp da devam edersin işine ?

  Oyun kapandıktan sonra clientde kapanacak bunu yazmayı unutmuşum.

  AMA BOTların resmileşmesine kesinlike karşıyım. Kusuruma bakma fakat oto kastırmakla oyundan emek harcamayıpda oyundan zevk alınmaz.

  Bu yapılsaydı başta yapılırdı ama demek ki oyunun yapısının böyle olması daha uygun görülmüş.
   
 15. Aliens

  Aliens User

  Ona bakılırsa katlayıcı eskiden yoktu. Zamanla kar elde etmek için geldi. Ve oyunu oynarkende alttan açık olabilir. Buna kim karışabilir? Böyle senin benim konuşmamla olmuyor. Bu işin hukuk boyutuda var. Sen benim PC'mi izlemeye alamazsın. Bu Son derece illégal. Illégal programlara resmen illégal cevap olur ki bu doğru değil. Kendi sistemlerini iyileştirmekten veya devriye gezmekten başka şansları yok. O zaman adminler haritaları habersiz kamufle gezsinler. Oto toplayanlar belli oluyor zaten. Ekran kaydı alıp incelerlerse anlaşılır ve ban alırlar. Günde 5 gemi banlansa inan bir ay sonra korkudan yapan kalmaz.
   
 16. Tamamda adamlar TROJAN yazmayacak ki pc ni izlesin sadece makinada hile yazılımı açıksa support birimine yollayacak.

  Başka bir şey yapmayacak ki zaten pc ni izleseydi BÜYÜK OYUN FİRİMALARI OLAN EA , STEAM ve UBİSOFT davalık olup kapanırdı.

  Katlayıcı yine kabul onu elinle kasarsın ama bot farklı bilgisayar yorulmaz elektrigini ve ısısinı koru bakimını yap aralıksız calisir. İnsan oyle degil iste.  Ya tamam kardeşim senin derdin belli botlar resmileşsin diyen bir adamla niye tartışmaya gireyim ki ?
   
 17. Aliens

  Aliens User

  Benim niyetim o yönde değil. Ama çözüm olmuyor. Yıllardır aynı dert başımızda. Artık insan bunu düşünüyor. Ayrıca o dediğin sistem oyun açıldığından beri mevcut olsaydı olurdu. Ancak artık bunu yapmak pek mümkün değil. Emin ol bunu senden benden önce Almanya düşünmüştür. Artık bazı eklentiler için geç kaldı. Ama dediğin çare oyun açılalı 3 ay gibi bir süre sonra olsa ve sunsaydın gözüm kapalı evet derdim. Ancak 9 yıl sonra bu pek mümkün görünmüyor.
   

 18. Ben yapacağımı biliyorum.

  BOTçulardan SABUN YAPACAM.

  Botlara soykırım yapacam.
   
 19. Aliens

  Aliens User

  Ve unutmadan, her fikirime antitez söylerken devriye konusunda bir şey duyamamak üzdü beni. Bunada bir olumsuz yön bulmanı beklerdim açıkçası. Herşeyden ilk bu gelse sorun ortadan beklş kalkmazdı ancak inanılmaz oranda gerilerdi.
   
 20. Aliens

  Aliens User

  Çok güldüm. :) Darkorbit botçulara karşı NeoNazi mi kuracaksın? Arkandayım! :)
   
  D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.