Anti-Uzaylı Protokolü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve guilty tarafından 8 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. guilty

guilty User

Herkese merhabalar. Petimde 10 tane Anti-Uzalı protokolü ve full LF3 takılı. İrislerde 8 promethus var, geri kalanı LF4 takılı. Anti-Uzaylı protokolünden dolayı irislerdeki promethusları ve LF4leri petime aktarsam genel toplam olarak daha fazla hasar elde eder miyim? Diğer sorum droidlerdeki %10 daha fazla vurma kuralı pet için de geçerli mi? Teşekkürler.

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Diroitlerdeki havoc bonusu P.E.T'inizi etkilemiyor. Diğer sorunuza gelirsek, ben de merak ettim ama inanın bir yorum yapamıyorum deneyip görmeniz gerekecek.

İyi forumlar dilerim.

3. D4Y1*

D4Y1* User

sadece pet le yaratık keseceksen işe yarar diger türlü kendi gücünden kaybedersin.

4. guilty

guilty User

Teşekkür ederim berkese, Havoc full değil maalesef. Ben yine de emin olmak için deneyeyim, konu kilitlenebilir sayın modum.

5. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Rica ederiz, konuyu talebiniz üzere kilitliyorum.

İyi forumlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.