Antimayın vericisi ne işe yarar?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve adnan5553 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adnan5553

adnan5553 User

Merhaba arkadaşlar antimayın vericisi ne işe yarıyor bilen var mı?

2. bastıgın zaman 1dk boyunca mayından etkilenmiyorsun mayınlar patlamıyor

_-Thanatos-_ ve adnan5553 bunu beğendi.
  3. adnan5553

adnan5553 User

Eyvallah hocam peki şu yeşilli olan ne işe yarıyor

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Aktifleştirilmesi durumunda 1 dakika boyunca üzerinden geçtiğiniz mayınlar imha olmayacaktır.

Bahsedilen diğer Teknolojinin ismi nedir?

İyi Forumlar.

5. adnan5553

adnan5553 User

Hocam Amerika serverinde oynadığım için ismini tam bilmiyorum. Exculusive charge olabilir

6. şahin1

şahin1 User

arkadaşlar yanlış olmasın ben kendim yaratıklarda savaşırken denedim ebedi kapıda kalkan ve darbe puanlarım hiç düşmedi 5-10 saniye gibi 2.ye denemedim daha.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sanırım Patlayıcı Şarjlı Damladan bahsediyorsunuz:
    Teknoloji, oyuncu bir hedefe (sadece düşman gemileri geçerli hedeflerdir) sahip olduğunda kullanılabilir. Eğer geçerli bir hedef varsa ve teknoloji etkinleştirilirse mermi ateşlenir ve düşmana bağlanır. Düşman mermiyi kendiliğinden kaldıramaz.
    Mermi 600 birimlik menzilde ateşlenebilir (karşılaştırma için LF-4 lazerinin menzili 600 birimdir). Oyuncu merminin bulunduğu düşmandan 900 birimden fazla uzaklaşırsa, mermi etkisizleşir.
    Patlayıcı Şarjlı Damla 6 saniye sürer ve yüklendikten sonra düşmana 350.000 hasar verir. Hedef alınan geminin kendisini savunmasının yolu, düşman gemisine 6 saniyelik sürede karşı ateş açmasıdır. Patlayıcı Şarjlı Damlanın hasarı oyuncunun verdiği hasar miktarına bağlı olarak azaltılacaktır. Verilen hasara bağlı olarak azaltılan hasar miktarı 50.000'de durur (Verilen hasara bağlı olmaksızın Patlayıcı Şarjlı Damlanın minimum 50.000 hasar verir). Düşman gemisi kamuflaj kullanıyorsa Patlayıcı Şarjlı Damla etkinleştirildiğinde, kamuflaj kaldırılır. Düşman gemisi Patlayıcı Şarjlı Damla etkin olduğu sürece kamufule olamaz.

İyi Forumlar.

adnan5553 bunu beğendi.