Apis Günü

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve (¯`•.ѕкуωαℓкєя.•´¯) tarafından 16 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba apis günü var mı yoksa apisin herhangi bir günü yok mu kutudan parça olasılığını yükseltmek için.

2. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Size tavsiyem, Zeus gününde kutu açmanız. :)
    Özel bir günü yoktur.

Apis ve Zeus'u tam olarak çıkarmak için "Apocalypse Ganimet Kutusu" da açabilirsiniz. (Çok düşük ihtimal.) :rolleyes:

İyi forumlar.
    Bol şans dilerim. ;)

3. Zeus günü ne zaman olur

4. apis günü yok apocalypse kutusu açarsan direk apis droidi çıkma ihtimali var bana zeus droidi çıkmışdı direk

.Hakan. bunu beğendi.
  5. oben

oben User

apis günü yok normal günde bile apis parçası düşmektedir aynı zamanda bütün düşme ihtimali vardır ama hakan modunda dediği gibi anahtarları zeus yani altın sandık gününde açmanız daha faydalı olacaktır hem apis parçası hem zeus parçası hemde her ikisininde bütün çıkma ihtimali olacaktır ayrıyeten apocalypse sandıklarından her ikisinide bütün bulma şansınız vardır.
    zeus günü 2 haftada bir cuma günü oluyor takvim güncellenmiyor ama güncellenirse takvimden takip edebilirsin.

mahirsaltik ve .Hakan. bunu beğendi.
  6. Salvadorr

Salvadorr User

Valla ben 5 apokalips kutusunda zeus çıkarmışım tamamen şans odaklı bu olaylar ama sen yine de anahtar al dene şansını bakarsın tek atışta çıkarırsın :)

.Hakan. bunu beğendi.
  7. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. :)
    Gerekli bilgilendirme sağlandığı için konuyu kilitliyorum.

Bol şans dilerim. ;)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.