Apis mi Pro lazeri mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ateistkeci tarafından 14 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Başlıktan da anlaşılacağı gibi arada kaldım şu an,

Gemim 8 İris 8 seviye geliştirme, 10 Prometheus lazeri 5 seviye geliştirme, 5 geliştirilmiş LF-4 5 seviye geliştirme ve 15 LF-4

Apis şu an 23/45 parça durumunda Pazar günü Zeta yapacağım oradan gelenler ile Prometheus lazeri mi birleştirmeliyim yoksa Zeus gününe kadar biriktirip o gün toplu bir açılış mı yapmalıyım?

2. legendw.

legendw. User

Apis ve Zeus tamamlamadan lazer kasmak mantıksız

.Paradoks. bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

O zaman önceliğim Apis ve Zeus'u tamamlamak olacak

4. Önceliğiniz apis ve zeus olsun yeteri kadar pronuz var zaten şu an

5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Ben Apis droidinden yana oyumu kullanmak istiyorum.

Droidi ne kadar erken alıp fullersenız oyuna bakış açınız eğlenceniz artacaktır diye düşünüyorum .

İyi forumlar.

6. zalim

zalim User

bence kesinlik pro kas derim apis zeus asırı pahalı güncelleme ile kolaylaştırcaklarana iyice zor oldu chatta görüyorum 100 anahtarda 2 parça verdi diye bazen hiç vermiyor bizzat ben açtım 150 tane 3 tane çıktı zeus gününde hep lf3 lf4 veriyor ama çoğu lf3

7. M-A-Y

M-A-Y User

Bence apis ve zeus için okadar kasılma illaki bir gün çıkacak pro lazeri kasabilirsin

8. Kesinlikle apis.

9. eray

eray User

Zeus günü birkaç tane şansımı deneyeyim demiştim,15-20 kutudan 4 parça apis ve 2 lf4 vermişti. Zeus için uğraşırken apis tamamlanacaktır. Yapabildiğiniz kadar zeta yapmanızı öneririm :) pazar günü yaparsanız gelen ödüllerle giden uridiumu dengeliyor bence(50 anahtar, 100 günlük dosyasıi ucb 100). Hatta bugün 700-800 gg enerjisi mevcuttu üzerini uridiumla bastım, uridium olarak kara geçtim diyebilirim. Kapının sonlarına doğru çarpanı iyi kullanırsanız çok fazla zarar etmezsiniz.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Çarpan gelince nasıl basarsam şansımı arttırabilirim iyi bir yöntemi var mı bunun ben genelde 100'lük basarak açıyorum kapıları :p

11. eray

eray User

Son parçaların çıkma olasılığı çok düşük olduğu için çarpan denk getirmeye çalışın. Resimde görüldüğü üzere çarpan olmasa mesela 110/111'de kalacaktı şansa göre belki 2-3 100'erli basma da denk gelecekti. 60-70 parça olana kadar 100'erli basıyorum, sonrasında 80-90 parça olana kadar 10'arlı sonra 5'erli, özellikle 100 parçanın üstüne çıkınca tekli,çarpan geldiği zaman bir sonraki geçişte kullan diyip basıyorum,biraz vakit alıyor ama karlı oluyor bence.Kısacası parça çıkmadığı zaman veya azaldığı zaman bastığım enerjiyi düşürüyorum. Hatta 80-90'dan sonra da tekli basabilirsiniz size kalmış. Nano gövdesi çıkmaması için geminizi phoenix veya nano gövdesi dolu olan bir gemiye geçerseniz parça çıkma şansı artar. Forumda kapıları kaç gg'ye açtınız gibi bir konuda başka taktikler de mevcuttu,bu benim uyguladığım yöntem.

.Paradoks. ve ateistkeci bunu beğendi.
  12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şöyle bir örnek vereyim, kapı parçalarınız 109/111'de diyelim. Beşerli bastığınızda dahi x3 çarpan ve üzeri çarpanların hiçbirine kapı parçası denk gelmeyecektir. Tek tek basıp x2 çarpan olduğu an kullanmanız lazım. Bu nedenle özellikle son parçalarda 100erli değil de daha az basmaya çalışın ki çarpanları kaçırmayın ve daha ucuza açabilin kapıyı. :)

İyi forumlar.

ateistkeci ve .Paradoks. bunu beğendi.
  13. Yıllardır bu oyunu oynarım hiç 100 lü basıcak cesareti bulamadım kendimde tebrik ediyorum seni :) . Herkez gereken cevabı zaten vermiş lakin benimde kendimce ufak bi tüyom var.

1. ben 60-70 den sonra tek tek basarım 60-70 e kadar 10 lu
    2. Son parçalarda x4 çarpan olduğunda çarpana basmak genelde karlı oluyor. Yani Çarpan tutturmak istiyorsan SON PARÇALARDA !! Çarpandan sonra çarpan basman daha uygun olacaktır diye düşünüyorum bir dene istersen. :) 'Çok acayip bi anlatım şekli oldu umarım anlamışsındır' :D

Bu arada bende 8 irisim ve apise 2 parça var ''Havoc 8 adet olduğundan birleştirmiyorum %10 luk hasar için'' bende diroitlerden yanayım sonuç olarak o anahtarı illaki harcıyacaksın. Ufak bi öneri vermek gerekirsede zeus zor cıktığından 20 parcadan sonra bir kereye mahsus helix günü uridium ile kalan parçayı tamamlarsan daha iyi olabilir. Sonuç olarak anahtarlar kolay bulunmuyor :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  14. ateistkeci

ateistkeci User

Ben şu ana kadar hep 100'lü bastım daha rahat hissettiriyor bende nedensizce ama şimdi gelen yorumlardan sonra 100'lü basmaya ara vereceğim sanırım :D

Özellikle şu son parçalarda çarpana tutturmak umarım işe yarar boş yere uğraştırıyor hep oralar :(

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mutlaka deneyin, özellikle son parçalarda çarpan denk getirip kapı parçalarını çarpanla tamamlamak aşırı keyif veriyor insana,örn. 5 parçanız kalmış x5le parça geliyor, 2 kalmış x2yle geliyor :)

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  16. ateistkeci

ateistkeci User

İlk yaptığım Zeta kapısında olmuştu bu durum, x6 çarpan varken parça gelmişti dolu evde bağırmıştım nasıl bir şey olmuşa :'D

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. Minerva

Minerva Guest

Küçük küçük basmaya devam edin daha fazla denk geldikçe daha mutlu olacaksınız. x6 çarpan denk getirmek bambaşka :)

18. oyun hep düşman şirketten öldürme görevi veriyor herkes kamuflajlı kapıdan çıkmamızı bekliyor nolmuş oyuna böyle :(

19. ateistkeci

ateistkeci User

Oyuncular çok değişti ya :'D

20. 9. Droit'ten yana oyumu kullanmak isterim gelişiminde lazer silahından daha fazla etkisi olacaktır.

İyi Forumlar. :D ;)