Apis ve Zeus Çıkarmak için

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *!..!*umur*!..!* tarafından 18 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Apis ve Zeus Çıkarmak için en mantıklı yöntem Apocalypse kutusu açmak mı sizce? Yeşil Ganimet Anahtarlarını Pro lazer için mi saklamalı?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bence Apis'i anahtar açarak (Zeus günlerinde), Zeus için ise Apocalypse açmayı deneyerek olmazsa da parçalarını VIP+İndirim ile birlikte toplu almak en mantıklısı ben öyle yapmıştım :p

*!..!*umur*!..!* bunu beğendi.

3. Zeus günlerinde belli saatlerde sunucuya değişken olarak haritalarda toplayabilirseniz çok rahat parçalar toplanıyor fakat zaman istiyor ve başka oyuncularlada rekabet etmektesiniz yani haritada atıyorum 10 zeus parçası varsa bu parçadan diğer oyuncular yüzünden ya hiç veya 3 taneye kadar max çıkarabiliyorsunuz ve saatlerde önemli.

Apoc ise tamamen şans işi yani çok fazla üretebilecek kapasiteniz varsa deneyebilirsiniz.

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Zeus günlerinde kutu açmanızı öneririm. Diğer birleştir parçalarını elinizde tutmanız ve ileride bir anda gelen önemli bir şeyi kaçırmanız çok kötü olacaktır. Eğer şansınıza güveniyorsanız da Apocalypse kutusunuda deneyebilirsiniz.

İyi Forumlar.