Apis ve Zeus Droiteleri En Rahat Nasıl Elde Edilir

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lunchy15 tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lunchy15

lunchy15 User

Apis ve Zeus Droiteleri En Rahat Nasıl Elde Edilir

2. Altın ganimet kutuları olduğu zaman. Full Apis ya da Zeus çıkma şansı da var diye biliyorum.. Paran varsa yüzlerce anahtar satın alıp ''rahatça'' kutu açabilirsin.

3. Aslında paran varsa x4 helixblitz uridium indiriminde çekip haftasonu x2 gününde sürekli zeta dönmen ordan gelen anahtarlarla zeus günü kutu açman daha sağlıklı ya da çok küçük bi ihtimalle apocalips anahtarı kasıp açabilirsin böylelikle şanslıysan bütün olarak apis ve ya zeus diroidi çıkarabilirsin

4. Yeşil kutular artık daha değerlendi bence boşa harcama. Senin daha prolar tam değildir ona lazım olacak. Blacklight kripti açmak için lazım olacak. Tyrannos almak için (yakında herkes onu almak isteyecek) lazım olacak. olacakta olacak yani. En güzeli her gün ebedi kapıda 102 ye gel patlat kendini hem 60bin küsür uri kasarsın hem ilerde lazım olacak parçalar gelir hem tp hızlı artar level atlarsın. ordan gelen urilerle 1 ayda hem apis hem zeus alırsın uriyle. uri harcıyacağın zaman %25 indirim satın al.

5. İroni yapmıştım aslında :D

6. Apisi ve zeusu olmayan adamdan 102. dalgaya gelmesini bekliyorsun. Biraz saçma bir öneri olmuş.

Benim önerime gelecek olursak; Bence urilerinle anahtar al. Ya da zeta yap anahtar kas. Zeus gününde kutu aç. 20-25 parça elde ettiğin zaman kalanı uri ile al. Ben öyle yapmıştım.

Eğer çok yeniysen sürekli zeta yap. En kârlı kapı oyundaki. Anahtarları da kutu için harca.

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

En basit şekilde şansınızı çok çok çok çok çok çok çok çok zorlayarak Apocalypse Ganimet Kutusunu deneyebilirsiniz. Lakin Genede Yukarıda oyuncu arkadaşlarımızın diğer önerilerini de yapabilirsiniz.

İyi Forumlar.

keskinniyo bunu beğendi.
  8. keskinniyo

keskinniyo User

Bazı nasıl şanslılarsa artık bilemeyeceğim oyuncular Apocalypse kutularından her iki droid ide tam olarak çıkardıklarını iddia ediyorlar. Bunu duyunca tabi her fırsatta Apocalypse açtım tabikide çıkmadı :) HSTRM-01 çıktı bolca hemde baya bolca, Sen yinede her fırsatta açmaya çalış bakarsın şansına denk gelir tekte alırsın droitlerini.

9. pova

pova User

arkadaslar uri ile acmak istesem zeus u nekadar urı gider birde laç kademe basılıyor

10. Oyun52

Oyun52 User

apis ve zeus hakkında detaylı bilgiye ulaşırsın indirmsiz total apis ve zeus 2.6 milyon uridium ile yaparsın ancak benimde tavsiyem zeta dönmen olacak nitekim bu yoldan herkes geçti şans eseri apocalipsden tam olarak alabilende var .(Zeta döndükçe daha fazla zeta yapmama cephane kasmana ve havoc fullemene yarayacaktır.)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Şubat 2022
  11. pova

pova User

tesekkurederim

12. Gemi durumunu bilmiyorum fakat Zeta Kapısını yapabilecek durumdaysan onu yapmalısın. Bu arada hem Havoc tamamlarsın , hem günlük dosyası ve anahtar biriktirirsin. Zamanla biriken anahtarlar ile kutu açarak parça çıkartmaya çalışabilirsin. Ne kadar çok parça olursa uridium ile alman o kadar azalır. Diğer türlü parça yoksa maliyet yüksek olur. Ayrıca şansa bağlı olarak kutudan tek seferde bütün halde apis veya zeus çıkabilir. Çıkaranlar olduğu için biliyorum. :)