Öneri Apis ve Zeus sistemi eski haline getirilmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 7 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz?

1. Katılıyorum!

90,0%
  2. Katılmıyorum!

10,0%
  1. Yeni güncelleme ile birlikte yedekte "Apis" ve "Zeus" olmasına rağmen korsan ganimet sandıklarından hala "Apis ve Zeus" parçası çıkıyor. Ben "Apis" parçalarını biriktirdim ve "Zeus" tamamlanana kadar birleştirmeyecektim. Sebebi ise "Apis" parçaları tamamlandığında artık kutulardan "Apis" parçası çıkmıyordu, artık çıkıyor. Bu durumda "Zeus" bizi iki kat zorlayacak. Bu durumun eski haline dönmesini talep ediyorum. Katılıyor musunuz?

★κøπψα$ρøƦ★ bunu beğendi.
  2. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Anketiniz ve konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir. Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na göre açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Oyuncularımızdan destek aldığı takdirde raporlarımız arasına eklenecektir.

İyi forumlar.

3. Her işi beceriyorum ama başlık seçme konusunda berbatım.

-=ODIN=- ve Regulus bunu beğendi.
  4. Zamanında zeusu tamamlamadım şimdi benim için durum zorlaştı. Katılıyorum.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  5. ΛΣƘ

ΛΣƘ User

bence de en azından fazla parçalar örneğin 2 ye 1 oranında birbirine dönüştürelebilsin yoksa fazla parçanın hiç bir manası yok ve yedekte kalsın gibi bi açıklamada kabul edilemez

6. Katılıyorum dostum güncellemeden önce almak daha kolaydı şimdi masraf arttı bide gelistirmesi daha dert irisleri 16 yapmadıysan yandın keske zeusu çıkarıp 16 yapsaydım guncellemeden önce oyun adil olsaydı keşke hala aynı zayıf gemiye blde adam vuruyor bu olmaması lazım 24 seviyesin gelip boş gemiyi avcıda kesip övünüyorsun.

Deleted member 261585 bunu beğendi.
  7. evet katılıyorum. zeus sandığında apis parçasını tamamladıktan sonra apis parçasının çıkması olmamalı ve onun yerine %0,5 vs gibi bir oranla zeus çıkma oranı artmalı. Tekrardan apis parçalarının çıkması çok saçma, evet önceden patlıyordu droitler ve o bakımdan tekrar üretmede mantıklı bir uygulamaydı. artık patlama gibi bir sorun olmadığı için kaldırılmalı

Sayfayı Paylaş