Apis - Zeus - Lf4 Geliştirme ve Diğer Şans Günleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FENOMEN tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

hadi zeusunuz çıktı hayırlı olsun bide lf4 çıksaydı hayırlısıyla

2. :D 12 anahtar aldım inşallah birşeyler çıkar :)

Nefes bunu beğendi.
  3. Nefes

Nefes User

Bende şimdi 5 tane alacağım hadi hayırlısı:D

4. Bilgilendirme için teşekkürler.

29.08.2014 > Zeus Droid'i Elde Etme Şansı > Aktif.

5. 3 tane kaldı :/ Bir şey çıkmadı 3 tanesini nerde kullansam ki :( 4-2 ye gidecem..

Unutmuşum 2 Apis parçası çıktı ama benim için önemsiz :)

6. Nefes

Nefes User

Şans yüzüme gülmedi 5 anahtarda boş kısmet değilmiş:)artık bir dahaki ay:D

7. :D

Şimdi de bir LF3 çıktı yine kurtardık bi şeyler :D

8. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

bende bi +10 hızla kurtardım :)

9. 550 kutu açtım ilk 205 1lf4(1-8) gerisi boş oyuna küfürü fena bastım hep lf3 bo2 çıktı sonra 4-3 (ilk205) boş sonra 1lf4 1 boş 1 lf4 :D ve son olarak 1-4 e geldim (17 kutu) ardı ardına 2 lf4 :D oyunu seviyorum :p ama kararım heran degişebilir :p

Kalan Kutu:1100

skayra1 bunu beğendi.
  10. artık şu lf4 leri çıkarın darkorbit yeter ya oyun iyice çirkinleşti kapı yaparız boş hiç birşey çıkmıyor kutu toplar hepsi cephane çıkar yeter ama artık birazda kutulara lf4 atın sömürdünüz milleti zeta yapıyorum havoç bile çıkmıyor artık yeter

skayra1 bunu beğendi.
  11. sabah 7:30 dan şuan yani 4:30 a kadar 1000 kutu toplayabildim1-2 saat arayla
    1-8(1lf4) 4-3(2lf4)
    1-4(4lf4) buldum 6 tane 50 li kamufle 0 tasarım 20-25 lf3 ve bo2 1000 tane gg 26 tanede zeus parçası çıktı bunada şükür diyoruz gemiyi jakpot arenaya hazırlıyorum ALLAH emeklerimizi boşa salmasın iyi geceler.

12. skayra1

skayra1 User

dün aksam saat 19:27-22:50 aralıgında , 94 tane altın korsan kutusu actım. 3-2 , 3-3. 3-4 , 3-8, 3-7 , 3-6 , 3-5 oyunda olan ne kadar destek varsa cıktı ayrıca bobol roket, mayın ,xenomit, 2 kalkan jeneratörü, 50 lik kamuflaj, 10 tane kadar günlük dosyası . 4 tane apis parcası , 2 tane zeus parcası. Oyunun bana bahşettikleri bunlar. Artık bir sonraki altın kutulara kadar bu cıkan exenomitlerle idare etmeye çalışacagım. İnşallah xenomitlerim bitmeden tekrar altın kutular gelir yoksa Xenomitsiz halimiz duman ,oyunum sarpa saracak oyun oynayamıyacagım...
    saygılar

13. 1 Aydır Kronos x2 gününü beklıyorum 8 kapım açık 6 tanesı son bölumde bı yardım edın ne zaman kronos x2 günü :D

14. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Konuyu muhabbet ortamına çevirmeyiniz. Kutulardan çıkardıklarınızı buraya değil, Korsan Kutularından Neler Çıkardınız? konu başlığına yazmalısınız.

Keyifli Forumlar

15. 02.09.2014 > P.E.T. & YAKIT için harika kampanyalar > Aktif.

16. titans___

titans___ User

hoca lf4 atılıyor bu belli klanlarda admin mi ne onlardan tanıdıkları olur adamlar o haritalarda kutu toplatmazlardı zeus için savaşırdım eksisi sorun değil şimdi zeusum da var admini de gelse kurtaramaz onları o sıkanlara ızdırap oluyom ama darkorbiti zengin edenlerde onlar mış etsinler bakam çok kesildim kendi şirketimin paranoyaya bağlamış oyuncularına klan açıyom geri kesiyom yadda klana giriyom ama esas kesmek istediklerim yok yada eski nikleri kullanıcak cesaret yok açıklar kapandı var aslında bazı gemiler birden uçuyolar tek yakalanmasam yavaşlatıcı atcam da seri ema atıyrlar onlar dışında fulum daha ne isteyim 2 herculesim full hercules vip kamililer le bile sorun olmuyor elle kasılıyorlarsa

17. Merhaba ,

İlk olarak bu konu yeri değildir.

Bakın eğer yazdığınızı doğru anladıysam sağda solda söylenen söylentilere inanmayın çünkü dediğiniz şeylerin olmasının imkanı yok. Çünkü her işlem kayıt altına alınıyor. Diyelim ki oldu yapan kişi yada kişilerin tespit edilmesi zor değildir. Yani bahsettiğiniz tür şeyleri yapmak zordur.

------------------------

03.09.2014 > % 50 TP ( Tecrübe Puanı ) Desteği > Aktif.

İyi forumlar.

18. titans___

titans___ User

modum dediğiniz gibi olsa ben kesilince kesemyince yazıyorum bu olamaz olmaz evet kesdiğim zaman olmuyor demiyom neyse olduğunu varsayıyrum direkt pete dalıyom vızz roketi atıyom vız değilde pet kesince iyi oluyor zaten çifti aldım kesilmiyor gibiyim yinede rsb almadığım için beyazım azalıyor sadece ben rüyamda görüyorum hem eskiden olan zeus da amborga var sizden ceza alan oldu bu oyun değil her şeyde 2li oyun var yani ülkelerin casusları bile dabıl yani double ajan olmuşdur bunu anlamak zor değil amerikanın ruslara bilgi satan casusu sırf egosu için yaptığını söylemiştir yani daha iyi ajanım burnuzun dibinden köstebeklik yaptım demiştir kimse gökden zembille inmedi siteler hala açık ben bir şey indirmesemde sırf oyundayım ama trojan malware çıkıyor para vedim aldım bu trojen virüs şeyini ben tr3 deki biriyle kapışdım sırf o var netde fan deli çalışıyordu kaç kişi alamıyoz ben kesiliyom geliyom o zaman virüs falan temizlemeler iyi değil pek anlamam bir kez ddaha kesildim sonra yeni bilgisyar almak zorunda kaldım bu söylediğime de mümkün değil demeyin kimseyee çamur atmıyorum yada yetkililer çok harika bilir en iyisisisizsiniz sizden ala bilende var demiyorum konu yeri değil de nereye yazsam boş fark ediyormu diyorum he eski bilgisayarın parçaları da değişdi hala düzelemedi garibim ilk notebookumu hala parasında değilim ben kesin düşürürüm demişdim çizik yok da gitti garibim

19. Merhaba ,

Bakın forum üzerinden yapabileceklerimiz belli yapmayacaklarımız bellidir. Bu konularda yapabileceğimiz birşey yok. Zaten iletilmesi gerekenleri merkeze iletiyoruz.

Ayrıca konu amacı farklı ve bu konuyu amacı dışına çıkartmayalım lütfen.

04.09.2014 > Ganimet Anahtarları & Günlük Dosyaları > Aktif.

İyi forumlar.

20. Şaka gibi iki hafta üst üste zeus günü geldi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.